NTB
Polen
List lag - List turneringer - Velg land
Śląsk Wrocław Amica Wronki Arka Gdynia
Arka Gdynia II Arka Gdynia U19 Arka Gdynia U21
Arka Nowa Sol U19 Astra Ustronie Morskie Avia Swidnik
AZS Wroclaw Kvinner Błękitni Stargard Baltyk Gdynia
Baltyk Koszalin Baltyk Koszalin U19 Baltyk Koszalin U21
BDC-Marcpol Beskid Andrychow Bielawianka Bielawa
Blekitni Raciaz Bron Radom Budowlani Lubsko
Bytovia Bytów Calisia Kalisz Cartusia Kartuzy
Centra Ostrow Chelminianka Chelmno Chemik Police
Chojniczanka Chojnice Chrobry Glogow Chwaszczyno
Concordia Elblag Concordia Piotrkow Trybunalski Cracovia
Cracovia U19 Czaniec Czarni Polaniec
Czarni Zagan Dab Dabrowa Dab Przybyszow
Dolcan Ząbki Domin Sport Drweca Nowe Miasto
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Elana Torun Energia Kozienice
FC Wroclaw Academy U19 Flota Swinoujscie Formacja Port 2000
Foto-Higiena Gac Gac Olawa Garbarnia
Gawin Krolewska Wola GDU Torcatense GKP Gorzów Wielkopolski
GKS Bełchatów GKS Belchatow U21 GKS Jastrzebie
GKS Katowice GKS Tychy GKS Wikielec
GLKS Nadarzyn GMK Grudziadz Górnik Łęczna
Gornik Walbrzych Gornik Wesola Gornik Wieliczka
Górnik Zabrze Gornik Zabrze II Gornik Zabrze U19
Gornik Zabrze U21 Granat Skarzysko-Kamienna Granica Ketrzyn
Grunwald Ruda Slaska Gryf Slupsk Gryf Wejherowo
Gwardia Koszalin Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze U19
Hetman Zamosc Hetman Zolkiewka Huragan Morag
Hutnik Nowa Huta Hutnik Nowa Huta U19 Ilanka Rzepin
Izolator Boguchwala Jagiellonia Białystok Jagiellonia Bialystok II
Jagiellonia Bialystok U19 Jagiellonia Bialystok U21 Jaroslaw
Jarota Jarocin Jeziorak Ilawa Karkonosze Jelenia Gora
Karpaty Krosno Kaszubia Koscierzyna Katy Wroclawskie
King Wilki Morskie Szczecin KKPK Medyk Konin Kvinner KKS 1925 Kalisz
Kmita Zabierzow Kolejarz Stróże Korona Kielce
Korona Kielce ll Korona Kielce U19 Korsze
Koszarawa Zywiec Kotwica Kołobrzeg KS Cracovia ll
KS Developres Rzeszow Kvinner KS KSZO Ostrowiec Swietokrzyski Kvinner KS Polkowice
KS Wisla KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec U19
Kujawiak Wloclawek Kujawianka Izbica Kujawska Lech Poznań
Lech Poznan ll Lech Poznan U19 Lech Poznan U21
Lech Rypin Lechia Dzierzoniow Lechia Gdansk
Lechia Gdansk II Lechia Gdansk U19 Lechia Gdansk U21
Lechia Tomaszow Mazowiecki Lechia Zielona Góra Legia Warszawa
Legia Warszawa II Legia Warszawa U19 Legia Warszawa U21
Legionovia Legionowo Lesnik Manowo Lewart Lubartow
Limanovia Limanowa LKS Belk LKS Lodz
LKS Lodz U19 LKS Lomza Lodzki KS
Lublinianka Lysica Bodzentyn LZS Piotrowka
Malapanew Ozimek Miedz Legnica Miedz Legnica ll
MKS Banimex Bedzin MKS Cuprum Lubin MKS Dabrowa Gornicza
MKS Drawa Drawsko Pomorskie MKS Elk MKS Kluczbork
MKS Kluczbork U19 MKS Kluczbork U21 MKS Olawa
Motor Lublin Motor Lublin U19 MUKS Orlik Opole
Nadwiślan Góra Naprzod Janow Ner Poddebice
Nieciecza Nielba Wagrowiec Odra Opole
Odra Opole U19 Odra Opole U21 Odra Wodzislaw
Okecie Okocimski KS Brzesko Olimpia Elblag
Olimpia Grudziadz Olimpia Olsztynek Olimpia Zambrów
Omega Kleszczow Opoczno Orleta Radzyn Podlaski
Orzel Przeworsk Oskar Przysucha Ostrovia
Ostrovia 1909 Ozarow Partyzant Radoszyce
Pawlowice Slaskie Pelikan Lowicz Pelikan Niechanowo
Piast Gliwice Piast Gliwice II Piast Gliwice U19
Piast Gliwice U21 Piast Gliwice/Lechia Gdansk Piast Karnin
Piast Tuczempy Piast Zmigrod Pilica Bialobrzegi
Plomien Elk Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie Bielsko-Biala II
Podbeskidzie Bielsko-Biala U19 Podbeskidzie Bielsko-Biala U21 Podhale Nowy Targ
Podlasie Biala Pogoń Szczecin Pogon Grodzisk Mazowiecki
Pogon Mogilno Pogon Siedlce Pogon Siedlce II
Pogon Szczecin II Pogon Szczecin U19 Pogon Szczecin U21
Poland U18 Polar Wroclaw Polonia Bytom
Polonia Laziska Gorne Polonia Nowy Tomysl Polonia Przemysl
Polonia Slubice Polonia Sparta Swidnica Polonia Sroda
Polonia Trzebnica Polonia Warsaw U21 Polonia Warszawa
Polonia Warszawa U19 Polski Cukier Torun Pomologia Proszkow U19
Ponidzie Nida Pinczow Poprad Muszyna Poroniec Poronin
Promien Opalenica Przeboj Wolbrom Przodkowo
Puszcza Hajnowka Puszcza Niepołomice Radomiak Radom
Radomsko Raków Częstochowa Rasel Dygowo
Rekord Bielsko-Biala Resovia Rzeszów Rokita Brzeg Dolny
Rominta Goldap ROW 1964 Rybnik Rozwój Katowice
Ruch Chorzów Ruch Chorzow II Ruch Chorzow U19
Ruch Chorzow U21 Ruch Radzionków Ruch Wysokie Mazowieckie
Ruch Zdzieszowice Sandecja Nowy Sacz Siarka Tarnobrzeg
Skalnik Gracze Skierniewice SKRA Czestochowa
Slask Wroclaw ll Slask Wroclaw U19 Slask Wroclaw U21
Sleza Wroclaw Sokół Sokółka Sokol Aleksandrow Lodzki
Sokol Kleczew Sokol Ostroda Sokol Sieniawa
Sokol Skromnica Sola Oswiecim Sparta Brodnica
Sparta Kazimierza Wielka Spartakus Daleszyce Spartakus Szarowola
Stal Bielsko-Biala Stal Krasnik Stal Mielec
Stal Mielec U19 Stal Poniatowa Stal Rzeszów
Stal Rzeszow U19 Stal Sanok Stal Stalowa Wola
Start Dzialdowo Start Lublin Start Otwock
Start Warlubie Stilon Gorzow Stomil
Stomil Olsztyn Swit Nowy Dwór Mazowiecki Swit Skolwin
Swornica Czarnowasy Szczakowianka Jaworzno Szombierki Bytom
Targowek Tarnovia Tarnowo Podgorne TC Chrobry Lasocki Glogow
Tomasovia Tomaszow TOP 54 Biala Podlaska U19 Trzebinia Siersza
Tur Turek UKP Zielona Gora U19 UKP Zielona Gora U21
UKS SMS Lodz Unia Janikowo Unia Racibórz Kvinner
Unia Solec Kujawski Unia Swarzedz Unia Tarnów
Ursus Warszawa Victoria Koronowo Victoria Wrzesnia
Vineta Wolin Warmia Grajewo Warta Dzialoszyn
Warta Poznań Warta Poznan U19 Warta Sieradz
Wasilkow Wda Swiecie Wibatech Fuji
Widzew Lódz Widzew Lodz U19 Widzew Lodz U21
Wielun Wierna Malogoszcz Wierzyca Pelplin
Wigry Suwalki Wisła Kraków Wisla Krakow II
Wisla Krakow U19 Wisla Plock Wisla Pulawy
Wisla Sandomierz Wisloka Debica Wissa Szczuczyn
Wloclavia Wloclawek Wolania Wola Wolczanka Wolka Pelkinska
Zaglebie II Lubin Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin U19
Zaglebie Lubin U21 Zaglebie Sosnowiec Zawisza Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz U19 Zawisza Bydgoszcz U21 Znicz Biala Piska
Znicz Pruszków

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad