NTB
 
Polen
List lag - List turneringer - Velg land
ŁKS Łódź Śląsk Wrocław Amica Wronki
Arka Gdynia Arka Gdynia II Arka Gdynia U19
Arka Gdynia U21 Arka Nowa Sol U19 Astra Ustronie Morskie
Avia Swidnik AZS Wroclaw Kvinner Błękitni Stargard
Baltyk Gdynia Baltyk Koszalin Baltyk Koszalin U19
Baltyk Koszalin U21 BDC-Marcpol Beskid Andrychow
Bielawianka Bielawa Blekitni Raciaz Bron Radom
Budowlani Lubsko Bytovia Bytów Calisia Kalisz
Cartusia Kartuzy Centra Ostrow Chelminianka Chelmno
Chemik Police Chojniczanka Chojnice Chrobry Glogow
Chwaszczyno Concordia Elblag Concordia Piotrkow Trybunalski
Cracovia Cracovia U19 Czaniec
Czarni Polaniec Czarni Zagan Dab Dabrowa
Dab Przybyszow Dolcan Ząbki Domin Sport
Drweca Nowe Miasto Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Elana Torun
Energia Kozienice FC Wroclaw Academy U19 Flota Swinoujscie
Formacja Port 2000 Foto-Higiena Gac Gac Olawa
Garbarnia Gawin Krolewska Wola GDU Torcatense
GKP Gorzów Wielkopolski GKS Bełchatów GKS Belchatow U21
GKS Jastrzebie GKS Katowice GKS Tychy
GKS Wikielec GLKS Nadarzyn GMK Grudziadz
Górnik Łęczna Gornik Walbrzych Gornik Wesola
Gornik Wieliczka Górnik Zabrze Gornik Zabrze II
Gornik Zabrze U19 Gornik Zabrze U21 Granat Skarzysko-Kamienna
Granica Ketrzyn Grunwald Ruda Slaska Gryf Slupsk
Gryf Wejherowo Gwardia Koszalin Gwardia Warszawa
Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze U19 Hetman Zamosc
Hetman Zolkiewka Huragan Morag Hutnik Nowa Huta
Hutnik Nowa Huta U19 Ilanka Rzepin Izolator Boguchwala
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Bialystok II Jagiellonia Bialystok U19
Jagiellonia Bialystok U21 Jaroslaw Jarota Jarocin
Jeziorak Ilawa Karkonosze Jelenia Gora Karpaty Krosno
Kaszubia Koscierzyna Katy Wroclawskie King Wilki Morskie Szczecin
KKPK Medyk Konin Kvinner KKS 1925 Kalisz Kmita Zabierzow
Kolejarz Stróże Korona Kielce Korona Kielce ll
Korona Kielce U19 Korsze Koszarawa Zywiec
Kotwica Kołobrzeg KS Cracovia ll KS Developres Rzeszow Kvinner
KS KSZO Ostrowiec Swietokrzyski Kvinner KS Polkowice KS Wisla
KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec U19 Kujawiak Wloclawek
Kujawianka Izbica Kujawska Lech Poznań Lech Poznan ll
Lech Poznan U19 Lech Poznan U21 Lech Rypin
Lechia Dzierzoniow Lechia Gdansk Lechia Gdansk II
Lechia Gdansk U19 Lechia Gdansk U21 Lechia Tomaszow Mazowiecki
Lechia Zielona Góra Legia Warszawa Legia Warszawa II
Legia Warszawa U19 Legia Warszawa U21 Legionovia Legionowo
Lesnik Manowo Lewart Lubartow Limanovia Limanowa
LKS Belk LKS Lodz U19 LKS Lomza
Lodzki KS Lublinianka Lysica Bodzentyn
LZS Piotrowka Malapanew Ozimek Miedz Legnica
Miedz Legnica ll MKS Banimex Bedzin MKS Cuprum Lubin
MKS Dabrowa Gornicza MKS Drawa Drawsko Pomorskie MKS Elk
MKS Kluczbork MKS Kluczbork U19 MKS Kluczbork U21
MKS Olawa Motor Lublin Motor Lublin U19
MUKS Orlik Opole Nadwiślan Góra Naprzod Janow
Ner Poddebice Nieciecza Nielba Wagrowiec
Odra Opole Odra Opole U19 Odra Opole U21
Odra Wodzislaw Okecie Okocimski KS Brzesko
Olimpia Elblag Olimpia Grudziadz Olimpia Olsztynek
Olimpia Zambrów Omega Kleszczow Opoczno
Orleta Radzyn Podlaski Orzel Przeworsk Oskar Przysucha
Ostrovia Ostrovia 1909 Ozarow
Partyzant Radoszyce Pawlowice Slaskie Pelikan Lowicz
Pelikan Niechanowo Piast Gliwice Piast Gliwice II
Piast Gliwice U19 Piast Gliwice U21 Piast Karnin
Piast Tuczempy Piast Zmigrod Pilica Bialobrzegi
Plomien Elk Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie Bielsko-Biala II
Podbeskidzie Bielsko-Biala U19 Podbeskidzie Bielsko-Biala U21 Podhale Nowy Targ
Podlasie Biala Pogoń Szczecin Pogon Grodzisk Mazowiecki
Pogon Mogilno Pogon Siedlce Pogon Siedlce II
Pogon Szczecin II Pogon Szczecin U19 Pogon Szczecin U21
Pogon Szczecin/Jagiellonia Bialystok Poland U18 Polar Wroclaw
Polonia Bytom Polonia Laziska Gorne Polonia Nowy Tomysl
Polonia Przemysl Polonia Slubice Polonia Sparta Swidnica
Polonia Sroda Polonia Trzebnica Polonia Warsaw U21
Polonia Warszawa Polonia Warszawa U19 Polski Cukier Torun
Pomologia Proszkow U19 Ponidzie Nida Pinczow Poprad Muszyna
Poroniec Poronin Promien Opalenica Przeboj Wolbrom
Przodkowo Puszcza Hajnowka Puszcza Niepołomice
Radomiak Radom Radomsko Raków Częstochowa
Rasel Dygowo Rekord Bielsko-Biala Resovia Rzeszów
Rokita Brzeg Dolny Rominta Goldap ROW 1964 Rybnik
Rozwój Katowice Ruch Chorzów Ruch Chorzow II
Ruch Chorzow U19 Ruch Chorzow U21 Ruch Radzionków
Ruch Wysokie Mazowieckie Ruch Zdzieszowice Sandecja Nowy Sacz
Siarka Tarnobrzeg Skalnik Gracze Skierniewice
SKRA Czestochowa Slask Wroclaw ll Slask Wroclaw U19
Slask Wroclaw U21 Sleza Wroclaw Sokół Sokółka
Sokol Aleksandrow Lodzki Sokol Kleczew Sokol Ostroda
Sokol Sieniawa Sokol Skromnica Sola Oswiecim
Sparta Brodnica Sparta Kazimierza Wielka Spartakus Daleszyce
Spartakus Szarowola Stal Bielsko-Biala Stal Krasnik
Stal Mielec Stal Mielec U19 Stal Poniatowa
Stal Rzeszów Stal Rzeszow U19 Stal Sanok
Stal Stalowa Wola Start Dzialdowo Start Lublin
Start Otwock Start Warlubie Stilon Gorzow
Stomil Stomil Olsztyn Swit Nowy Dwór Mazowiecki
Swit Skolwin Swornica Czarnowasy Szczakowianka Jaworzno
Szombierki Bytom Targowek Tarnovia Tarnowo Podgorne
TC Chrobry Lasocki Glogow Tomasovia Tomaszow TOP 54 Biala Podlaska U19
Trzebinia Siersza Tur Turek UKP Zielona Gora U19
UKP Zielona Gora U21 UKS SMS Lodz Unia Janikowo
Unia Racibórz Kvinner Unia Solec Kujawski Unia Swarzedz
Unia Tarnów Ursus Warszawa Victoria Koronowo
Victoria Wrzesnia Vineta Wolin Warmia Grajewo
Warta Dzialoszyn Warta Poznań Warta Poznan U19
Warta Sieradz Wasilkow Wawel Kraków
Wda Swiecie Wibatech Fuji Widzew Lódz
Widzew Lodz U19 Widzew Lodz U21 Wielun
Wierna Malogoszcz Wierzyca Pelplin Wigry Suwalki
Wisła Kraków Wisla Krakow II Wisla Krakow U19
Wisla Plock Wisla Pulawy Wisla Sandomierz
Wisloka Debica Wissa Szczuczyn Wloclavia Wloclawek
Wolania Wola Wolczanka Wolka Pelkinska Zaglebie II Lubin
Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin U19 Zaglebie Lubin U21
Zaglebie Sosnowiec Zawisza Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz U19
Zawisza Bydgoszcz U21 Znicz Biala Piska Znicz Pruszków

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad