NTB
 
Hellas
List lag - List turneringer - Velg land
Achaiki FC Acharnaikos Acharnaikos U19
Acheron Kanalaki Achilleas Domokou Achilleas Farsalon
Achilleas Neokaisareias AE Aegina Kvinner AE Ermionidas-Ermis U19
AE Larisa U19 AE Pontion Vatolakkou AEEK INKA
AEK Athen AEK Athens U17 AEK U20
AEL Kallonis FC U20 AEP Karagiannia Aetos Orfanou
Aetos Skydra Aghia Paraskevi Agios Dimitrios
Agios Ierotheos Agios Nikolaos Agrotikos Asteras
Agrotikos U19 Aias Salaminas Aigaleo
Aiginiakos Aiolikos Aittitos Spaton
Akratitos Alimos Almopos Aridaia
Almyros Amazones Dramas Kvinner Ampeloniakos
Amvrakia Kostakis AO Amvrysseas Anagennisi Artas
Anagennisi Epanomi Anagennisi Giannitsa Anagennisi Ierapetra
Anagennisi Karditsa Anagennisi Karditsas U19 Anagennisi Serron
AO Chania Kvinner AO Chania Kissamikos AO Doxa Megalopoli
AO Kardias AO Karditsas AO Kassiopi FC U17
AO Kerkyra U20 AO Krisses Kvinner Ao Mykonos
AO Pannafpliakos AO Pannaxiakos AO Peristeri
AO Thiva AOT Alimos U19 Apollon Arnaia
Apollon Athen Apollon Kalamarias U19 Apollon Krya Vrysi
Apollon Larissa Apollon Paralimniou Apollon Pontou
Apollon Smyrni Aris Aris Akropotamos
Aris Avatou Aris Eitolikou Aris Palaiochori
Aris Thessaloniki FC Kvinner Aris Thessaloniki FC U20 AS Volos 2004 Kvinner
Aspropyrgos Enosis Asteras Amaliada Asteras Itea
Asteras Magoulas Asteras Parapotamos Asteras Petriti
Asteras Tripoli Asteras Tripolis U20 Asteras Varis
Asteras Vlahioti Athinaikos Atromitos
Atromitos Kvinner Atromitos Achaea Atromitos Piraeus
Atromitos U20 Atsalenios PO Byzantio Kokkinochoma
Chalkidas Chania Diagoras
Diagoras Agias Paraskevis Diagoras Sevastis Diagoras Vrachnaiika
Didymoteicho Digenis Lakkomatos Digenis Neochori
Dotieas Agias Doxa Dramas Doxa Kranoulas
Doxa Nea Manolada Doxa Pentalofou Doxa Petrousas
Doxa Proskyniton Doxa Vyrona Edessaikos
Elpides Karditsas Kvinner Elpis Skoutareos Enosi Apolloniou & Istiaias
Eordaikos Episkopi Ergotelis
Ermionida Ermis Amyntaio Ermis Kiveri
Ermis Zonianon Ethnikos Alexandroupoli Ethnikos Asteras
Ethnikos Filippiadas Ethnikos Katerini Ethnikos Neo Agioneri
Ethnikos Piraeus Ethnikos Sageikon Ethnikos Sidirokastro
Evros Soufliou Farkadona Fokikos
Fostiras Fostiras U19 Giouchtas
Glyfada Glyfada FC Kvinner Haidari
Halkidona Ialysos Ikaros Petrotou Kvinner
Ilioupoli GS Ilisiakos Ilisiakos Zografou
Ionikos Irakleio Iraklis
Iraklis Ampelokipoi Iraklis Psachna Irodotos
Kalamata Kallithea Kalloni
Kampaniakos Kanaris Nenita Karaiskakis
Karitsa Kassiopi Kastoras
Kastoria Kavala Keratsini
Keravnos Kerateas Keravnos Thesprotikou Kerkyra
Kifisia Kilkisiakos Kozani
Krousonas Kymi Lamia
Langadas Larissa Lefkadia
Lefkimmi Leonidio Levadiakos
Levadiakos U20 Levante Loutraki
Machitis Terpsitheas Makedonikos FC Makedonikos Foufas
Makedonikos Neapolis Makrochori Mandraikos FC
Mavroi Aetoi Eleftherochori Megas Alexandros Irakleia Megas Alexandros Karperis
Megas Alexandros Trikala Megas Alexandros Xiropotamou Messiniakos
Messiniakos FC Messolonghi Mylopotamos
Nafpaktiakos Asteras Naousa FC Nea Ionia
Neoi Ergoteli Kvinner Neos Amphilochus Nestos Chrisoupolis
NFC Volos Niki Volos Niki Volou U20
Odysseas Anagennisi Odysseas Kordeliou OF Ierapetra
OFI OFI Crete U20 Oikonomos
Olympiacos U17 Olympiakos Olympiakos Chersonisos
Olympiakos Laurium Olympiakos U19 Olympiakos U20
Olympiakos Volos Olympos Kerkyras Opountios
Orfeas Eleftheroupolis Orfeas Xanthi Palaiochora
Pallixouriakos Panachaiki Panargeiakos
Panargiakos Panarkadikos Panathinaikos
Panathinaikos U20 Panegialios Panelefsiniakos
Panetolikos Paniliakos Panionios
Panionios U20 Panlefkadios Panserraikos
Panthiraikos AO Panthrakikos Panthrakikos Komotini U17
Panthrakikos U20 Pao Kosmio PAO Rouf
PAO Vardas PAOK PAOK Kvinner
PAOK Thessaloniki FC U17 PAOK Thessaloniki FC U20 PAONE
PAS Giannina PAS Giannina U20 PAS Korinthos
Pefki AO Pelopas Kiatou Peramaikos FC
Philippos Alexandreia Pierikos Pierikos Katerini U19
Platanias Platanias U20 Po Moudanion
Pontioi Katerini Preveza Proodeftiki
Pydna Kitros Pylou AO Tsiklitiras Pyrasos
Pyrgetos FC Pyrsos Grevena Rhodos
Rigas Feraios Rouvas Saronikos
Sellana Serres Sidirochori
Skoufas Kompoti Sparti Taminaikos
Thermaikos Thermis Thesprotos Thrasivoulos
Thyella Filotas Thyella Rafina Tilikratis
Triglia Rafinas Trikala Trikala 1963
Tylikratis Tyrnavos 2005 Tyrnavos 2005 U19
Vataniakos Velouchi Veria
Veria U20 Visaltiakos Nigrita Vyzas
Xanthi Xanthi U20 Zakynthiakos
Zakynthos Zakynthos APS U19 Zevgolateio

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad