NTB
 
Belgia
List lag - List turneringer - Velg land
Aarschot AC Le Roeulx Anderlecht
Anderlecht Kvinner Anderlecht Reserves Anderlecht U19
Anderlecht U20 Antwerp Reserves Antwerp U19
Antwerp U21 Antwerpen Apollo Gellik
Appelterre-Eichem Arquet FC Assesse
Avanti Stekene Averbode-Okselaar Aywaille
Aywaille Reserves Beaufays Beerschot
Beerschot-Wilrijk Belgium U23 Berchem
Berchem Reserves Berlare Berlare Reserves
Bertrigeoise Beveren Bievre
Bleid-Gaume Bocholt Bocholt Reserves
Bomal RFC Bornem Bornem Reserves
Bregel Sport BX Brussels Cappellen
Cercle Bruges Reserves Cercle Bruges U19 Cercle Bruges U21
Cercle Brugge Charleroi Chatelet SC
Chevetogne Cibel Ciney
Ciney Reserves City Pirates Merksem City Pirates Merksem Reserves
Club Brugge Club Brugge Reserves Club Brugge U19
Club Brugge U20 Couvin Mariembourg Couvin Mariembourg Reserves
Coxyde Coxyde Reserves Coxyde U19
Coxyde U21 Crossing Schaerbeek CS Onhaye
Daring Club de Bruxelles Daring Jeuk Deinze
Deinze Reserves Deinze U19 Dender
Denderleeuw Dessel Reserves Dessel Sport
Dessel U19 Dessel U21 Diegem Reserves
Diegem Sport Eendracht Aalst Eendracht Aalst Kvinner
Eendracht Aalst Reserves Eendracht Termien Eendracht Wervik
Eendracht Zele Eendracht Zele Reserves Ent. Blegnytoise
Entente Binchoise Entite Manageoise Esperanza Pelt
Esperanza Pelt Reserves Ethe Belmont Eupen
Eupen Reserves Eupen U19 Eupen U21
Eva's Tienen Kvinner Excelsior Kaart Excelsior Virton
Famkes Merkem Kvinner FC Berlaar-Heikant FC Brussels
FC Brussels Reserves FC Ganshoren FC Gullegem
FC Gullegem Reserves FC Helkijn FC Herstal
FC Liege Reserves FC Turnhout FC Turnhout Reserves
FCJL Arlonaise FCRJ Messancy FCV Dender EH Reserves
Fosses Francs Borains Géants Athois
Geel Geel Reserves Geel U19
Geel U21 Genk Genk Ladies Kvinner
Genk Reserves Genk U19 Genk U21
Gent Gent Kvinner Gent B Kvinner
Gent Reserves Gent U19 Gent U21
Gent-Zeehaven Gent-Zeehaven Reserves Gesves
Gistel Gosselies Sports Grand-Leez
Grimbergen Grimbergen Reserves Haasdonk
Hamme Hamme Reserves Hamoir
Hamoir Reserves Harelbeke Harelbeke Reserves
Hasselt HC Vise Heppignies-Lambusart-Fleurus
Herk De Stad Herk FC Herleving Sinaai
HIH Hoepertingen Honsfelder SV Hoogstraten
Hoogstraten Reserves Houtvenne Huy
Ingelmunster Ingelmunster Reserves Izegem
Izegem Reserves Jong Lede JV De Pinte
K. Beerschot V.A.C. K. Beringen-Heusden-Zolder K.Bilzerse-Waltwilder
K.Bilzerse-Waltwilder Reserves KAC Betekom KAC Betekom Reserves
Kampenhout SK Kapellen Kermt-Hasselt Reserves
KFC Aalbeke KFC Antonia KFC Brasschaat
KFC De Kempen KFC Duffel KFC Duffel Reserves
KFC Eppegem KFC Heist KFC Helson Helchteren
KFC Langemark KFC Lille KFC Lille Reserves
KFC Meulebeke KFC Moerbeke KFC Nijlen
KFC Nijlen Reserves KFC Robur KFC Sint-Job
KFC Sporting Sint-Gillis-Waas KFC Strombeek KFC Weywertz
KFCO Beerschot-Wilrijk Reserves KGR Katelijne KHO Stade Bierbeek
Knokke FC Kontich FC Kvinner Kontich FC
Kortrijk Kortrijk Reserves Kortrijk U19
KOVC Sterrebeek KOVC Sterrebeek Reserves KRC Mechelen Reserves
KSK Branddonk KSK Bree KSK Halle
KSK Halle Reserves KSK Heist KSK Heist Kvinner
KSK Heist Reserves KSK Heist U19 KSK Heist U21
KSK Lovendegem KSV De Ruiter KSV Oudenaarde
KSV Oudenaarde Reserves KSV Rumbeke KSV Schriek
KV Mechelen Reserves KV Mechelen U19 KV Mechelen U21
KV.Woluwe-Zaventem Kvinner KV.Woluwe-Zaventem Reserves KVC Wingene
KVE Drongen KVK Beringen KVK Ninove
KVK Ninove Reserves KVK Zepperen KVV Klauwaerts Kemzeke
KVV Oostduinkerke Kwik Eine KWS Oudenburg
KWSC Lauwe La Calamine La Calamine Reserves
La Louvière Laarne-Kalken Leopoldsburg
Leopoldsburg Reserves Liège Lierse
Lierse B Kvinner Lierse Reserves Lierse SK Kvinner
Lierse U19 Lierse U21 Ligny FC
Limburg United Lindelhoeven VV Lokeren
Lokeren Reserves Lokeren U19 Lokeren U21
Lommel Lommel Reserves Lommel U19
Lommel U21 Lommel United Londerzeel
Londerzeel Reserves Lutlommel VV Lyra
Lyra Reserves Maldegem Malmundaria
Mandel United Mariekerke Massenhoven Kvinner
Mechelen Meldert Merchtem 2000
Merelbeke Millen Mol-Wezel
Moldavo Kvinner Molenbeek Mons
Montegnée Mouscron Mouscron (1964)
Mouscron-Peruwelz Reserves Mouscron-Peruwelz U19 Nismes
OH Leuven Olsa Brakel Olsa Brakel Reserves
Olympia SC Wijgmaal Olympia Wijgmaal Reserves Olympic de Charleroi
Oostende Oostende Reserves Oostende U19
Oosterzonen Oosterzonen Reserves Oppagne-Weris
Ostiches Oud-Heverlee Leuven Kvinner Oud-Heverlee Leuven B Kvinner
Oud-Heverlee Leuven U21 Oud-Heverlee Reserves Oud-Heverlee U19
Overpelt Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Reserves
Patro Eisden U19 Patro Eisden U21 Patro Lensois
Pepingen Pepingen Reserves Peruwelz FC
Pesche R.Capellen Reserves Racing Mechelen
Racing Waregem Raeren Reserves Rapid Leest
Rapid Symphorinois Rapide Club Lebbeke RAS Lessines-Ollignies
RC Hades RC Hades Reserves RC Schaerbeek
RCS Condruzien RCS Libramont RCS Verlaine
RDC Cointe RDC Cointe Reserves RERC Amay
RES Acren RES Champlon RES Durbuy
RFC Houdinois RFC Meux RFC Raeren
RFC Spy RFC Tilleur RFC Warnant
RFC Xhoffraix Rhodienne-De Hoek Richelle United
RJ Aischoise RJ Wavre RJS Tamines
RJS Tamines Reserves RLC Bastogne ROC Meix Dt-Virton
ROC Rochois Rochefort Roeselare
Roeselare Reserves Roeselare U19 ROFC Stockel
Ronse Ronse Reserves Rossignol
Royal Dottignies Sport Royal Knokke FC Reserves Royal Leopold FC
Royal Soignies Sports Royale Ecurie Ardennes RRC Longlier
RRC Mormont RSC Paturages RSC Templeuvois
RUFC Ransart Rupel Boom Rupel Boom Reserves
RUS Courcelles RUS Givry RUS Gouvy
RUS Herseautoise RUS Loyers RUS Rebecquoise
RUSG Quevy 89 RWS Bruxelles Sassport Boezinge
SC Dikkelvenne SC Dikkelvenne Reserves Schoten
Seraing Seraing United Seraing United Reserves
Seraing United U19 Seraing United U21 Sint-Eloois-Winkel
Sint-Eloois-Winkel Reserves Sint-Gillis-Waas Reserves Sint-Lenaarts
Sint-Lenaarts Reserves Sint-Niklaas Sint-Niklaas Reserves
Sint-Truiden Sint-Truiden Kvinner SK Eernegem
SK Eernegem Reserves SK Moelingen SK Oostnieuwkerke
Solieres Sp. Espoir Jemeppe Spa FC
Sparta Petegem Sparta Petegem Reserves Sporting Charleroi Reserves
Sporting Charleroi U19 Sporting Charleroi U21 Sporting Kortenberg
Sporting West Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen Reserves
Sprimont Sprimont C. Reserves St.Truiden Reserves
St.Truiden U19 St.Truiden U21 Stade Disonais
Stade Waremmien Stade Waremmien Reserves Standaard Wetteren
Standard Liège Standard Liege Kvinner Standard Liege B Kvinner
Standard Liege Reserves Standard Liege U19 Standard Liege U21
Svelta Melsele SVV Damme SVV Damme Reserves
Tempo Overijse Tempo Overijse Reserves Temse
Temse Reserves Ternat Ternesse VV
Tertre-Hautrage Tertre-Hautrage Kvinner Thes Sport
Thes Sport Reserves Tienen Reserves Tienen-Hageland
Toekomst Menen Toekomst Menen Reserves Tongeren
Tongeren Kvinner Torhout 1992 Torhout Reserves
Torpedo Hasselt Tournai Tubeke
Tubize Tubize Reserves Tubize U19
Tubize U21 Turnhout Union Lovenjoel
Union Saint-Gilloise Union St.-Gilloise Reserves Union St.-Gilloise U19
Union St.-Gilloise U21 UR La Louvière Centre UR Namur
UR Namur Reserves US Beauraing 61 US Halthier
US Solrezienne Vaux-Noville VC Herentals
VC Rijmenam Veldwezelt Verbroedering Geel
Verviétois VG Oostende Virton Reserves
Virton U19 Virton U21 Visé
VK Liedekerke VK Linden VK Westhoek Reserves
Vlamertinge Vlijtingen VV Voorde SV
Vosselaar Vosselaar Reserves Vrasene
VV Houtem Waasland-Beveren Waasland-Beveren Reserves
Waasland-Beveren U19 Waasland-Beveren U21 Walhain
Waregem Waterloo Waterschei Thor
Waver Weerstand Koersel Wellen
Wellen Reserves Westerlo Westerlo Reserves
Westerlo U19 Westerlo U21 Westhoek
Westkapelle Wetteren-Kwatrecht Wetteren-Kwatrecht Reserves
Wevelgem Wezemaal Kvinner Wezet
White Star Adinkerke White Star Adinkerke Reserves Wielsbeke
Wikings Kortrijk Willebroek-Meerhof Witgoor Dessel
Woluwe-Zaventem Wolvertem Wolvertem Reserves
WS Bruxelles Reserves WS Bruxelles U19 WS Bruxelles U21
Wuustwezel FC Zonhoven VV Zulte Waregem
Zulte-Waregem Kvinner Zulte-Waregem Reserves Zulte-Waregem U19
Zwarte Leeuw Zwarte Leeuw Reserves Zwevegem Sport
Zwevezele

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad