NTB
 
Estland
List lag - List turneringer - Velg land
Ajax Lasnamäe Ambla Vallameeskond Audentese
Dünamo Tallinn Emmaste EMU SK
Estonia U20 FC Elva FC Haiba
FC Infonet II FC Jarva-Jaani FC Kose
FC Kuressaare Kvinner FC Kuressaare II FC Lelle
FC Metropool FC Niva-Belkard Kvinner FC Otepaa
FC Paide/Turi JK Ganvix U19 FC Peedu FC Santos Tartu ll
FC Soccernet FC Tartu FC Toompea
FC Warrior Valga Flora Tallinn Flora Tallinn Kvinner
Flora Tallinn II Flora Tallinn II Kvinner Flora Tallinn III
Ganvix Harju Jalgpallikool HUJK Emmaste Kvinner
Infonet Infonet Tallinn Kvinner JK Järve Kvinner
JK Kernu Kadakas JK Narva Trans II JK Raudteetoeoelised
JK Retro JK Tallinna Kalev Kvinner JK Tallinna Kalev U19
JK Tammeka Tartu JK Tammeka Tartu Kvinner JK Tammeka Tartu II
JK Vaatsa Vald JK Vasalemma U19 Jõhvi JK Orbiit
Järve Kaitseliit Kalev Kardla LM
Keila Keila II Kivioli FC Irbis ll
Kiviõli Irbis Koeru JK Kohtla-Järve FC Lootus
Kohtla-Nomme Kuressaare Kuusalu JK Rada
Laanemaa Haapsalu Lantana Tallinn Levadia
Levadia Tallinn II Levadia Tallinn III Lihula JK
Loo Luunja Maag Tartu
Maardu FC Starbunker Maardu FC Starbunker II Maardu United
MC Tallinn Narva Trans Narva United
Navi Vutiselts Nõmme JK Kalju II Nõmme Kalju
Nomme Kalju FC Kvinner Nomme Kalju II FC Kvinner Nomme Kalju III
Nomme United Noortekoondis Kvinner Noorus-96
Norma Tallinn Paide II Paide Linnameeskond
Paide Linnanaiskond Tapa Kvinner Pakri SK Alexela Parnu Jalgpalliklubi
Parnu JK II Kvinner Pirita JK Reliikvia Polva FC Lootos Kvinner
Polva FC Lootos Puuma Pärnu JK Kvinner
Pärnu Linnameeskond Raasiku FC Joker Rakvere JK Tarvas
Rakvere JK Tarvas II Rapla JK Atli Saaremaa JK aameraaS
Saaremaa Malev Saku Sporting Saue JK
Sillamae Kalev B Sillamäe Kalev SK 10 Tartu
SK Eestimaa Kasakad SK Imavere Forss SK Taaksi
Sorve Tabasalu JK Charma Talinna Ararat
Talinna CF Talinna Kalev III Talinna Ulikool
Talinna Ulikool II Tallinna Depoo Tallinna Dunamo
Tallinna FC Castovanni Eagles Tallinna FC Eston Villa Tallinna FC Flora U19
Tallinna FC Forza Tallinna FC Levadia Kvinner Tallinna FC Olympic Olybet
Tallinna FC Soccernet Tallinna Jalgpalliselts Tallinna JK Piraaja
Tallinna Kalev Tallinna Kalev II Tallinna KSK FC Štrommi
Tallinna Sadam Tallinna SK Dnipro Tammeka Tartu
Tartu FC Merkuur Tartu FC Santos Tartu JK Welco
Tartu JK Welco II Tartu SK 10 Premium Kvinner Tartu Ulikool Fauna
Tarvastu TJK Legion TJK Legion II
Tondi Torva JK TVMK Tallinn
Vaendra JK Vaprus II Vastseliina FC Tannem Viimsi MRJK
Viljandi Tulevik Viljandi Tulevik II Virtsu Kvinner
Virtsu Visadus Voru
Vändra Vaprus

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad