NTB
 
Italia
List lag - List turneringer - Velg land
Abano AC Milan Primavera II Accademia Sandonatese
ACF Firenze Kvinner Acireale Acqui
Acri Adriese Agropoli
Akragas Akragas Primavera Albalonga
AlbinoLeffe AlbinoLeffe Primavera II Alcione
Alessandria Alessandria Primavera Alessio-Bianchi
Alfonsine Alghero Alto Adige
Altovicentino Alzano Amiternina
Anaunia Ancona Ancona 1905
Ancona 1905 Primavera Anzio Aprilia
Area Zero-d'Amico Arezzo Arezzo Primavera
Argentina Arzachena Arzanese
Ascoli Picchio Ascoli Picchio FC 1898 Primavera Ascoli Picchio FC 1898 Primavera II
ASD Mozzanica Kvinner Asti Astrea
Atalanta Atalanta Primavera Atletico Roma
Aurora Seriate Avellino Avellino Primavera
Aversa Normanna Aversa Normanna Primavera Avezzano
AZ Picerno ASD Bacoli Sibilla Flegrea Baracca Lugo
Bardolino Kvinner Bari Bari Primavera
Barletta Barletta Primavera Bassano Virtus
Bassano Virtus Primavera Bastia Calcio Battipagliese
Bellaria Igea Marina Belluno Benevento
Benevento Primavera Biellese Bisceglie
Bologna Bologna Primavera Bologna U20
Borgo a Buggiano Borgomanero Borgosesia
Bormiese Bra Brescello
Brescia Brescia Kvinner Brescia Primavera
Brindisi Brusaporto Budoni
Bustese Roncalli Cagliari Cagliari Primavera
Calcio Padova Primavera Calvi Noale Camaiore
Campobasso Campodarsego Canavese
Capri Caravaggio Cariatese
Caronnese Carpenedolo Carpi
Carpi Primavera Carrarese Carrarese Primavera
Casale Casarano Casatese Rogoredo
Casertana Casertana Primavera Cassino
Castel di Sangro Castel Rigone Castelfidardo
Castellana Castellarano Castellazo
Castelli Romani U19 Castelsardo Castelvetro
Castiadas Castiglione Castrovillari
Catania Catania Primavera Catanzaro
Catanzaro Primavera Cavenago Fanfulla Cavese
Celano Olimpia Centro Ester Kvinner Ceramica Flaminia - Fondriest
Cervia Cesena Cesena Primavera
Chieri Chieti Chievo
Chievo Primavera Chioggia Sottomarina Ciliverghe Mazzano
Ciserano Città di Castello Citta di Ciampino
Città di Marino Cittadella Cittadella Primavera
Cittadella/Carpi Civitanovese Clodiense
Colligiana Como Como Primavera
Cordenons Correggesse Cosenza
Cosenza Primavera Cremonese Cremonese Primavera
Crevalcore Crociati Noceto Crotone
Crotone Primavera CS Auronzo Cuneo
Cuneo Calcio Kvinner Cuneo Primavera Cynthia
Darfo Boario Delta Rovigo Derthona
DP Autosport Dro Due Torri
Ebolitana Empoli Empoli Primavera
Entella Primavera Equipe Romagna Este
Faenza Fano Faro Gaggio
FCF Como 2000 Kvinner FeralpiSalò Feralpisalo Primavera
Fermana Fezzanese Fiat Grande Punto
Fidelis Andria Fidelis Andria Primavera Fidenza
Figline Finale Fiorentina
Fiorentina Primavera Fiorenzuola Flaminia Civita Castellana
Foggia Foggia Primavera Folgore Caratese
Folgore Veregra ASD Foligno Fondi
Fontanafredda Forli Forli Primavera
Formigine Fortis Juventus Francavilla
Frosinone Frosinone Primavera FWRT
Gallipoli Gandinese Gavorrano
Gela Gelbison Cliento Genoa
Genoa Primavera Genoa U20 Ghivizzano Borgo a Mozzano
Giacomense Giana Erminio Giana Erminio Primavera
Giarre Gioiese Giorgione
Giugliano Giulianova Gladiator
Gozzano Gragnano Graphistudio Pordenone Kvinner
Gravina Grosseto Grosseto Primavera
Grosseto Primavera II Grottaglie Grumellese
Gualdo Gualdo Casacastalda Gubbio
Gubbio Primavera II Guidonia HB Carpi
Hellas Verona Herculaneum HinterReggio
Igea Virtus Imolese Inter
Inter Primavera II Inter U17 Inter U19
Inter U20 Inveruno Ischia Isolaverde
Ischia Isolaverde Primavera Isernia Isola Liri
Itala San Marco Ivrea Jesina
Jolly Montemurlo Juve Stabia Juve Stabia Primavera
Juve Stabia Primavera II Juventus Juventus U19
Juventus U20 Kras L'Aquila
L'Aquila Primavera Lancia Delta Integrale Lanusei
Latina Latina Primavera Latte Dolce
Lavagnese Lazio Lazio Kvinner
Lazio Primavera Lecce Lecce Primavera
Lecco Leffe Lega Pro U21
Legnago Salus Legnano Lentigione
Leonfortese Levico Terme Ligorna
Liventina Livorno Livorno Primavera
Lucchese Lucchese Primavera Luese
Lumezzane Lumezzane Primavera Lupa Roma
Lupa Roma Primavera Luparense San Paolo Maceratese
Maceratese Primavera Madrepietra Daunia Manfredonia
Mantova Mantova Primavera MapelloBonate
Marchiol Emisfero Marsala Martina Franca
Martina Primavera Massese Matelica
Matera Matera Primavera Meda
Melfi Melfi Primavera Messina
Messina Primavera Mestre Mezzocorona
Mezzolara Milan Milan Primavera
Milazzo Modena Modena Primavera
Moncada Agrigento Monfalcone Monopoli
Monopoli Primavera Montalto Uffugo Montebelluna
Montelupo Monterosi Monterotondo
Monticelli Montichiari Monza
Monza Primavera Mori Munaretto Sport
Muravera Napoli Napoli Primavera
Nardò Narnese Neapolis
Nerostellati Frattese Neumarkt-Egna Nocerina
Noicattaro Noto Novara
Novara Primavera Novara Primavera II Novese
Nuorese Oggiono Olbia
Olginatese OltrepoVoghera Olympia Agnonese
Olympic Morbegno Oristano Kvinner Orlandina
Orobica Kvinner Ospitaletto Ostia Mare
Padova Paganese Paganese Primavera
Palermo Palermo Primavera Palestrina
Pallacanestro Mantovana Palmese Parma
Parma Primavera Paterno Pavia
Pavia Primavera Pergocrema Pergolettese
Perugia Perugia Primavera Pescara
Pescara Primavera Pescara Primavera II Pescina Valle del Giovenco
Piacenza Pianese Pievigina
Pinerolo Pineto Pink Sport Time Bari Kvinner
Pinzolo Pisa Pisa Primavera
Pistoiese Pistoiese Primavera Pizzighettone
Poggibonsi Polisportiva Tuscania Pomezia
Pomigliano Ponsacco Pontedecimo
Pontedera Pontedera Primavera Pontisola
Pordenone Pordenone Primavera Portogruaro
Potenza Prato Prato Primavera
Pro Belvedere Pro Patria Pro Patria Primavera
Pro Piacenza Pro Piacenza Primavera Pro Sesto
Pro Settimo Pro Vasto Pro Vercelli
Pro Vercelli Primavera Progreditur Marcianise Puteolana
Racing Roma RapalloBogliasco Rappresentativa
Rappresentativa Dilettanti Rappresentativa Sciliar Rappresentativa Val Seriana
Rappresentativa Valdaora Rappresentativa Valle Isarco Ravenna
Real Fondo Gesu Real Forte Querceta Real Marcianise
Real Roccabernarda Real Vicenza Real Vicenza Primavera
Recanatese Reggiana Reggiana Primavera
Reggina Reggina Primavera Reggina Primavera II
Remer Treviglio Renate Renate Primavera
Renato Curi Angolana Rende RES Roma Kvinner
Ribelle Rieti Rignanese
Rimini Rimini Primavera Riviera di Romagna Kvinner
Robur Siena Robur Siena Primavera Roccella
Rodengo Saiano Roma Roma Primavera
Roma U19 Romagna Centro Rondinella
Sacilese Salernitana Salernitana Primavera
Salorno Sambenedettese Sambonifacese
Sammaurese Sampdoria Sampdoria Primavera
Sampdoria U20 San Cesareo San Donato
San Marino San Nicolò San Severo
San Teodoro San Zaccaria Kvinner Sancataldese
Sancolombano Sangiovannese Sangiustese
Sanremese Sansovino Sant' Arcangiolese
Sant'Anna d'Alfaedo Santarcangelo Santarcangelo Primavera
Santegidiese Santhià Sarnese
Sassuolo Sassuolo Primavera Savoia
Savoia Primavera Savona Savona Primavera
Scafatese Scandicci Scanzorosciate
Scordia Selargius Sellero Novelle
Seregno Serpentara Bellegra Sersale
Sestri Levante Sicula Leonzio Siracusa
Sondrio Calcio Sora Sorrento
Sorso SPAL SPAL 2013 Primavera
Spezia Spezia Primavera Sporting Bellinzago
Sporting Recco Sudtirol Primavera Südtirol
Tamai Taranto Tavagnacco Kvinner
Tempio Teramo Teramo Primavera
Termoli Ternana Ternana Primavera
Terracina Thermal Abano Tiger Brolo
Tolentino Top 22 Tor Di Quinto
Torino Torino Primavera Torino Primavera II
Torrecuso Torres Kvinner Torres
Torres Primavera Trapani Trapani Primavera
Trastevere Trentino Team Trento
Trestina Treviso Triestina
Tritium Turris Tuttocuoio
Tuttocuoio Primavera Udinese Udinese Primavera
Union ArzignanoChiampo Union Feltre Union Pro
Union Ripa La Fenadora Union Valle di Susa Unione Sanremo
Vado Valdinievole Montecatini Valenzana
Valle d´Aosta Vallee d'Aoste Charvensod Varese
Varese Primavera Varese Primavera II Varesina
Vastese Venezia Venezia Primavera
Verbania Verona Primavera Verona Stars
Viareggio Vibonese Vicenza
Vicenza Primavera Vico Equense Vigasio
Vigontina San Paolo Vigor Lamezia Vigor Lamezia Primavera
Villabiagio Villacidrese Villacidro Kvinner
Villafranca Virtus Bergamo Virtus Bolzano
Virtus Castelfranco Virtus Entella Virtus Entella Primavera
Virtus Francavilla Virtus Lanciano Virtus Lanciano Primavera
Virtus Verona Vis Pesaro Viterbese
Vittoria Vivi Altotevere Sansepolcro Voghera
Voluntas Spoleto Vultur

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad