NTB
Italia
List lag - List turneringer - Velg land
Abano AC Milan Primavera II ACF Firenze Kvinner
Acireale Acqui Acri
Agnonese Agropoli Akragas
AlbinoLeffe AlbinoLeffe Primavera II Alessandria
Alessandria Primavera Alessio-Bianchi Alghero
Alto Adige Altovicentino Alzano
Amiternina Ancona Ancona 1905
Ancona 1905 Primavera Andria BAT Anziolavinio
Aprilia Area Zero-d'Amico Arezzo
Arezzo Primavera Argentina Arzachena
Arzanese ArzignanoChiampo Ascoli Picchio
Ascoli Picchio FC 1898 Primavera Ascoli Picchio FC 1898 Primavera II ASD Mozzanica Kvinner
Asti Astrea Atalanta
Atalanta Primavera Atletico Roma Avellino
Avellino Primavera Aversa Normanna Aversa Normanna Primavera
Avezzano Bacoli Sibilla Flegrea Baracca Lugo
Bardolino Kvinner Bari Bari Primavera
Barletta Barletta Primavera Bassano Virtus
Bassano Virtus Primavera Bastia Calcio Battipagliese
Bellaria Igea Belluno Benevento
Benevento Primavera Biancoscudati Padova Biellese
Bisceglie Bologna Bologna Primavera
Borgo a Buggiano Borgomanero Borgosesia
Bormiese Bra Brescello
Brescia Brescia Kvinner Brescia Primavera
Brindisi Budoni Cagliari
Cagliari Primavera Campobasso Canavese
Capri Caravaggio Cariatese
Caronnese Carpenedolo Carpi
Carpi Primavera Carrarese Carrarese Primavera
Casale Casarano Casertana
Casertana Primavera Cassino Castel di Sangro
Castel Rigone Castelfidardo Castelfranco
Castellana Castellarano Castelli Romani
Castelsardo Castiglione Catania
Catania Primavera Catanzaro Catanzaro Primavera
Cavese Celano Olimpia Centro Ester Kvinner
Ceramica Flaminia - Fondriest Cervia Cesena
Cesena Primavera Chieri Chieti
Chievo Chievo Primavera Chioggia Sottomarina
Ciliverghe Mazzano Ciserano Città di Marino
Citta' Di Castello Cittadella Cittadella Primavera
Civitanovese Clodiense Colligiana
Como Como Primavera Correggesse
Cosenza Cosenza Primavera Cremonese
Cremonese Primavera Crevalcore Crociati Noceto
Crotone Crotone Primavera Cuneo
Cuneo Calcio Kvinner Cynthia Delta Porto Tolle
Derthona DP Autosport Dro
Due Torri Ebolitana Empoli
Empoli Primavera Entella Primavera Equipe Romagna
Este Faenza Fano
FCF Como 2000 Kvinner FeralpiSalò Feralpisalo Primavera
Fermana Fiat Grande Punto Fidenza
Figline Fiorentina Fiorentina Primavera
Fiorenzuola Flaminia Foggia
Foggia Primavera Folgore Caratese Foligno
Fondi Fontanafredda Forli
Forli Primavera Formigine Fortis Juventus
Francavilla Frosinone Frosinone Primavera
FWRT Gallipoli Gandinese
Gavorrano Gela Gelbison Cliento
Genoa Genoa Primavera Genoa U20
Giacomense Giana Erminio Giana Erminio Primavera
Giarre Gioiese Giorgione
Giugliano Giulianova Graphistudio Pordenone Kvinner
Grosseto Grosseto Primavera Grosseto Primavera II
Grottaglie Gualdo GualdoCasacastalda
Gubbio Gubbio Primavera II Guidonia
HB Carpi Hellas Verona HinterReggio
Igea Virtus Imolese Inter
Inter Primavera II Inter U19 Inter U20
Inveruno Ischia Isolaverde Ischia Isolaverde Primavera
Isernia Isola Liri Itala San Marco
Ivrea Jesina Juve Stabia
Juve Stabia Primavera Juve Stabia Primavera II Juventus
Juventus U19 Juventus U20 Kras
L'Aquila Primavera Lancia Delta Integrale Latina
Latina Primavera Lavagnese Lazio
Lazio Kvinner Lazio Primavera Lecce
Lecce Primavera Lecco Leffe
Lega Pro U21 Legnago Salus Legnano
Leonfortese Livorno Livorno Primavera
Lucchese Lucchese Primavera Luese
Lumezzane Lumezzane Primavera Lupa Roma
Lupa Roma Primavera L´Aquila Maceratese
Manfredonia Mantova Mantova Primavera
MapelloBonate Marchiol Emisfero Marsala
Martina Franca Martina Primavera Massese
Matelica Matera Matera Primavera
Meda Melfi Melfi Primavera
Messina Messina Primavera Mestre
Mezzocorona Mezzolara Milan
Milan Primavera Milazzo Modena
Modena Primavera Moncada Agrigento Monopoli
Montalto Uffugo Montebelluna Montemurlo
Monterotondo Montichiari Monza
Monza Primavera Mori Munaretto Sport
Napoli Narnese Neapolis Mugnano
Nerostellati Frattese Nocerina Noicattaro
Noto Novara Novara Primavera II
Novese Nuorese Oggiono
Olbia Olginatese Oltrepo Voghera
Oristano Kvinner Orlandina Orobica Kvinner
Ospitaletto Ostia Mare Padova
Padova U20 Paganese Paganese Primavera
Palermo Palermo Primavera Palestrina
Pallacanestro Mantovana Parma Parma Primavera
Paterno Pavia Pavia Primavera
Pergocrema Pergolettese Perugia
Perugia Primavera Pescara Pescara Primavera
Pescara Primavera II Pescina Valle del Giovenco Piacenza
Pianese Pink Sport Time Bari Kvinner Pisa
Pisa Primavera Pistoiese Pistoiese Primavera
Pizzighettone Poggibonsi Polisportiva Tuscania
Pomezia Pomigliano Ponsacco
Ponte San Pietro-Isola Pontedecimo Pontedera
Pontedera Primavera Pordenone Pordenone Primavera
Portogruaro Potenza Prato
Prato Primavera Pro Belvedere Pro Patria
Pro Patria Primavera Pro Piacenza Pro Piacenza Primavera
Pro Sesto Pro Settimo Pro Vasto
Pro Vercelli Pro Vercelli Primavera Progreditur Marcianise
Puteolana RapalloBogliasco Rappresentativa
Ravenna Real Marcianise Real Vicenza
Real Vicenza Primavera Recanatese Reggiana
Reggiana Primavera Reggina Reggina Primavera
Reggina Primavera II Remer Treviglio Renate
Renate Primavera Renato Curi Angolana Rende
RES Roma Kvinner Ribelle Rieti
Rimini Ripa Fenadora Riviera di Romagna Kvinner
Robur Siena Roccella Rodengo Saiano
Roma Roma Primavera Roma U19
Romagna Centro Rondinella S.P. Padova
S.P.A.L. 2013 S.P.A.L. 2013 Primavera Sacilese
Salernitana Salernitana Primavera Sambenedettese
Sambonifacese Sampdoria Sampdoria Primavera
Sampdoria U20 San Cesareo San Donato
San Marino San Nicolo San Severo
San Zaccaria Kvinner Sancolombano Sangiovannese
Sangiustese Sanremese Sansepolcro
Sansovino Sant' Arcangiolese Santarcangelo
Santarcangelo Primavera Santegidiese Santhià
Sarnese Sassari Torres Sassuolo
Sassuolo Primavera Savoia Savoia Primavera
Savona Savona Primavera Scafatese
Scandicci Selargius Seregno
Seriate Sestri Levante Siracusa
Sondrio Calcio Sora Sorrento
Sorso Spezia Spezia Primavera
Sporting Bellinzago SSC Napoli Primavera Sudtirol Primavera
Südtirol Tamai Taranto
Tavagnacco Kvinner Tempio Teramo
Teramo Primavera Termoli Ternana
Ternana Primavera Terracina Thermal Abano
Tiger Brolo Tolentino Tor Di Quinto
Torino Torino Primavera Torino Primavera II
Torrecuso Torres Torres Kvinner
Torres Primavera Trapani Trapani Primavera
Trento Trestina Treviso
Triestina Tritium Tuttocuoio
Tuttocuoio Primavera Udinese Udinese Primavera
Union Pro Unione Venezia Vado
Valenzana Valle d´Aosta Vallee d'Aoste Charvensod
Varese Varese Primavera Varese Primavera II
Venezia Primavera Verbania Verona Primavera
Viareggio Vibonese Vicenza
Vicenza Primavera Vico Equense Vigor Lamezia
Vigor Lamezia Primavera Villabiagio Villacidrese
Villacidro Kvinner Villafranca Virtus Entella
Virtus Entella Primavera Virtus Lanciano Virtus Lanciano Primavera
Virtus Verona Vis Pesaro Viterbese
Vittoria Voghera Voluntas Spoleto

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Ansvarlig redaktør: Pål Bjerketvedt.