NTB
Italia
List lag - List turneringer - Velg land
Abano AC Milan Primavera II Accademia Sandonatese
ACF Firenze Kvinner Acireale Acqui
Acri Agnonese Agropoli
Akragas AlbinoLeffe AlbinoLeffe Primavera II
Alcione Alessandria Alessandria Primavera
Alessio-Bianchi Alghero Alto Adige
Altovicentino Alzano Amiternina
Anaunia Ancona Ancona 1905
Ancona 1905 Primavera Andria BAT Anziolavinio
Aprilia Area Zero-d'Amico Arezzo
Arezzo Primavera Argentina Arzachena
Arzanese ArzignanoChiampo Ascoli Picchio
Ascoli Picchio FC 1898 Primavera Ascoli Picchio FC 1898 Primavera II ASD Mozzanica Kvinner
Asti Astrea Atalanta
Atalanta Primavera Atletico Roma Avellino
Avellino Primavera Aversa Normanna Aversa Normanna Primavera
Avezzano Bacoli Sibilla Flegrea Baracca Lugo
Bardolino Kvinner Bari Bari Primavera
Barletta Barletta Primavera Bassano Virtus
Bassano Virtus Primavera Bastia Calcio Battipagliese
Bellaria Igea Belluno Benevento
Benevento Primavera Biancoscudati Padova Biellese
Bisceglie Bologna Bologna Primavera
Bologna U20 Borgo a Buggiano Borgomanero
Borgosesia Bormiese Bra
Brescello Brescia Brescia Kvinner
Brescia Primavera Brindisi Budoni
Cagliari Cagliari Primavera Camaiore
Campobasso Canavese Capri
Caravaggio Cariatese Caronnese
Carpenedolo Carpi Carpi Primavera
Carrarese Carrarese Primavera Casale
Casarano Casertana Casertana Primavera
Cassino Castel di Sangro Castel Rigone
Castelfidardo Castelfranco Castellana
Castellarano Castelli Romani Castelsardo
Castiglione Catania Catania Primavera
Catanzaro Catanzaro Primavera Cavese
Celano Olimpia Centro Ester Kvinner Ceramica Flaminia - Fondriest
Cervia Cesena Cesena Primavera
Chieri Chieti Chievo
Chievo Primavera Chioggia Sottomarina Ciliverghe Mazzano
Ciserano Città di Marino Citta' Di Castello
Cittadella Cittadella Primavera Civitanovese
Clodiense Colligiana Como
Como Primavera Correggesse Cosenza
Cosenza Primavera Cremonese Cremonese Primavera
Crevalcore Crociati Noceto Crotone
Crotone Primavera CS Auronzo Cuneo
Cuneo Calcio Kvinner Cynthia Delta Porto Tolle
Derthona DP Autosport Dro
Due Torri Ebolitana Empoli
Empoli Primavera Entella Primavera Equipe Romagna
Este Faenza Fano
FCF Como 2000 Kvinner FeralpiSalò Feralpisalo Primavera
Fermana Fiat Grande Punto Fidenza
Figline Fiorentina Fiorentina Primavera
Fiorenzuola Flaminia Foggia
Foggia Primavera Folgore Caratese Foligno
Fondi Fontanafredda Forli
Forli Primavera Formigine Fortis Juventus
Francavilla Frosinone Frosinone Primavera
FWRT Gallipoli Gandinese
Gavorrano Gela Gelbison Cliento
Genoa Genoa Primavera Genoa U20
Giacomense Giana Erminio Giana Erminio Primavera
Giarre Gioiese Giorgione
Giugliano Giulianova Graphistudio Pordenone Kvinner
Grosseto Grosseto Primavera Grosseto Primavera II
Grottaglie Gualdo GualdoCasacastalda
Gubbio Gubbio Primavera II Guidonia
HB Carpi Hellas Verona HinterReggio
Igea Virtus Imolese Inter
Inter Primavera II Inter U19 Inter U20
Inveruno Ischia Isolaverde Ischia Isolaverde Primavera
Isernia Isola Liri Itala San Marco
Ivrea Jesina Juve Stabia
Juve Stabia Primavera Juve Stabia Primavera II Juventus
Juventus U19 Juventus U20 Kras
L'Aquila Primavera Lancia Delta Integrale Latina
Latina Primavera Lavagnese Lazio Kvinner
Lazio Lazio Primavera Lecce
Lecce Primavera Lecco Leffe
Lega Pro U21 Legnago Salus Legnano
Leonfortese Livorno Livorno Primavera
Lucchese Lucchese Primavera Luese
Lumezzane Lumezzane Primavera Lupa Roma
Lupa Roma Primavera L´Aquila Maceratese
Manfredonia Mantova Mantova Primavera
MapelloBonate Marchiol Emisfero Marsala
Martina Franca Martina Primavera Massese
Matelica Matera Matera Primavera
Meda Melfi Melfi Primavera
Messina Messina Primavera Mestre
Mezzocorona Mezzolara Milan
Milan Primavera Milazzo Modena
Modena Primavera Moncada Agrigento Monopoli
Montalto Uffugo Montebelluna Montelupo
Montemurlo Monterotondo Montichiari
Monza Monza Primavera Mori
Munaretto Sport Napoli Narnese
Neapolis Mugnano Nerostellati Frattese Nocerina
Noicattaro Noto Novara
Novara Primavera II Novese Nuorese
Oggiono Olbia Olginatese
Oltrepo Voghera Oristano Kvinner Orlandina
Orobica Kvinner Ospitaletto Ostia Mare
Padova Padova U20 Paganese
Paganese Primavera Palermo Palermo Primavera
Palestrina Pallacanestro Mantovana Parma
Parma Primavera Paterno Pavia
Pavia Primavera Pergocrema Pergolettese
Perugia Perugia Primavera Pescara
Pescara Primavera Pescara Primavera II Pescina Valle del Giovenco
Piacenza Pianese Pink Sport Time Bari Kvinner
Pisa Pisa Primavera Pistoiese
Pistoiese Primavera Pizzighettone Poggibonsi
Polisportiva Tuscania Pomezia Pomigliano
Ponsacco Ponte San Pietro-Isola Pontedecimo
Pontedera Pontedera Primavera Pordenone
Pordenone Primavera Portogruaro Potenza
Prato Prato Primavera Pro Belvedere
Pro Patria Pro Patria Primavera Pro Piacenza
Pro Piacenza Primavera Pro Sesto Pro Settimo
Pro Vasto Pro Vercelli Pro Vercelli Primavera
Progreditur Marcianise Puteolana RapalloBogliasco
Rappresentativa Rappresentativa Dilettanti Rappresentativa Sciliar
Rappresentativa Val Seriana Rappresentativa Valdaora Rappresentativa Valle Isarco
Ravenna Real Marcianise Real Vicenza
Real Vicenza Primavera Recanatese Reggiana
Reggiana Primavera Reggina Reggina Primavera
Reggina Primavera II Remer Treviglio Renate
Renate Primavera Renato Curi Angolana Rende
RES Roma Kvinner Ribelle Rieti
Rimini Ripa Fenadora Riviera di Romagna Kvinner
Robur Siena Roccella Rodengo Saiano
Roma Roma Primavera Roma U19
Romagna Centro Rondinella S.P. Padova
Sacilese Salernitana Salernitana Primavera
Sambenedettese Sambonifacese Sampdoria
Sampdoria Primavera Sampdoria U20 San Cesareo
San Donato San Marino San Nicolo
San Severo San Zaccaria Kvinner Sancolombano
Sangiovannese Sangiustese Sanremese
Sansepolcro Sansovino Sant' Arcangiolese
Sant'Anna d'Alfaedo Santarcangelo Santarcangelo Primavera
Santegidiese Santhià Sarnese
Sassari Torres Sassuolo Sassuolo Primavera
Savoia Savoia Primavera Savona
Savona Primavera Scafatese Scandicci
Selargius Seregno Seriate
Sestri Levante Siracusa Sondrio Calcio
Sora Sorrento Sorso
SPAL 2013 SPAL 2013 Primavera Spezia
Spezia Primavera Sporting Bellinzago SSC Napoli Primavera
Sudtirol Primavera Südtirol Tamai
Taranto Tavagnacco Kvinner Tempio
Teramo Teramo Primavera Termoli
Ternana Ternana Primavera Terracina
Thermal Abano Tiger Brolo Tolentino
Tor Di Quinto Torino Torino Primavera
Torino Primavera II Torrecuso Torres
Torres Kvinner Torres Primavera Trapani
Trapani Primavera Trento Trestina
Treviso Triestina Tritium
Tuttocuoio Tuttocuoio Primavera Udinese
Udinese Primavera Union Pro Union Valle di Susa
Unione Venezia Vado Valenzana
Valle d´Aosta Vallee d'Aoste Charvensod Varese
Varese Primavera Varese Primavera II Venezia Primavera
Verbania Verona Primavera Verona Stars
Viareggio Vibonese Vicenza
Vicenza Primavera Vico Equense Vigor Lamezia
Vigor Lamezia Primavera Villabiagio Villacidrese
Villacidro Kvinner Villafranca Virtus Bergamo 1909
Virtus Entella Virtus Entella Primavera Virtus Lanciano
Virtus Lanciano Primavera Virtus Verona Vis Pesaro
Viterbese Vittoria Voghera
Voluntas Spoleto

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Ansvarlig redaktør: Pål Bjerketvedt.