NTB
Danmark
List lag - List turneringer - Velg land
AaB AaB Reserves AaB U17
AaB U19 Aabenraa Aabybro IF Kvinner
Aabyhøj Aalborg Kvinner Aalborg Chang
Aalborg Freja Aalborg Freja Kvinner Aalborg II
Aalborg KFUM Aarhus 1900 Kvinner Aarhus 1900
Aarhus Fremad Aarhus Fremad II Aarhus II
Aarhus Posten Kvinner Aars FC Aarslev Boldklub
Aarup AB AB 70
AB II AB Reserves AB Tårnby Kvinner
AB Tårnby AB U17 AB U19
AC 2670 Greve Kvinner AC Horsens AC Horsens Reserves
AC Horsens U17 AGF AGF
AGF Reserves AGF U17 AGF U19
AIK 65 Strøby AIK Frederiksholm Albertslund
Allerød Allerød FK Kvinner Allesø GF
Amager FF Kvinner Amager United Kvinner Amager United
ASA Aarhus ASA, Aarhus Kvinner Asnæs BK
Assens Aulum IF Avarta
Avedøre B 1903 B 1908
B 1909 B 1913 B 1913 II
B 1913 U19 B 1921 B 1921 Kvinner
B 1921 II Kvinner B 1960 B 1973 Herlev
B 67 Kvinner B 73 Slagelse Kvinner B 93 II
B 93 U17 B 93 U19 B 93 U20
B.93/HIK/Ryparken Kvinner B1913 Kvinner B52/AFC Kvinner
B73 Slagelse B77 Rødovre B93 København
Bagsværd Bagsværd Kvinner Ballerup IF
Ballerup Skovlunde Ballerup Skovlunde Kvinner Billund IF
Birkelse IF Bjerringbro IF BK Friheden
BK Hellas BK. Union Blovstrød
BMI BMI Kvinner BMS Kvinner
Bolbro G & IF Boldklubben Chang Boldklubben Chang Kvinner
Borbjerg GU Bording IF Kvinner Bov IF
BPI Brabrand Brabrand II
Braedstrup IF Bramming Bramming B
Brande Brede IF Kvinner Bruunshåb/Tapdrup
Brøndby Brøndby Kvinner Brøndby II
Brøndby II Kvinner Brøndby Reserves Brøndby U17
Brøndby U19 Brønderslev IF Brønderslev IF Kvinner
Brønshøj Brønshøj Kvinner Brønshøj II
Båring GF Christiansbjerg Christiansbjerg Kvinner
CSC Dalum Dalum II
Damsø Kvinner Darum IF DGL 2000, Aarhus
Dragør Dronningborg BK Dronninglund IF
DSIO Døllefjelde-Musse Egebjerg Fodbold
Egen UI Egtved Kvinner Esbjerg
Esbjerg Kvinner Esbjerg IF 92 Esbjerg II
Esbjerg Reserves Esbjerg U17 Esbjerg U19
FA 2000 Farum Farum BK Kvinner
Faxe BK FC Amager FC Bornholm/Viking
FC Broby FC Campus FC Djursland
FC Egedal FC Fyn FC Graesroedderne
FC Helsingør FC Horsens FC Ikast Kvinner
FC København FC København Kvinner FC København Junior
FC København Reserves FC København U17 FC København U19
FC Midtjylland Reserves FC Midtjylland U17 FC Midtjylland U19
FC Mors Kvinner FC Nordsjælland Reserves FC Nordsjælland U17
FC Nordsjælland U19 FC Odsherred FC Randoms
FC Skanderborg FC Solsiden FC Sydvest 05
FC Sønderborg FC Udfordringen FC Vestsjælland Reserves
Feldborg/Haderup IF Kvinner Femhøj IF Fjordager
FK Sydsjælland FK Viborg U17 FK Viborg U19
Fløng/Hedehusene Fortuna Hjørring Kvinner Fortuna Hjørring II Kvinner
Fortuna Svendborg Kvinner Fraugde G & IF Fredensborg
Fredericia Fredericia fF Fredericia KFUM
Fredericia KFUM Kvinner Fredericia Reserves Frederiksberg
Frederiksberg Kvinner Frederikshavn Frederikshavn fI Kvinner
Frederikssund IK Frederiksvaerk Frederiksværk Kvinner
Freja Sydsjælland Kvinner Frem Frem Kvinner
Frem II Frem Sakskøbing Frem U17
Frem U19 Fremad Amager Fremad Valby
FS Midtthy Fuglebakken KFUM Aarhus Funder GF
Gilleleje Gladsaxe Hero Glamsbjerg
Glostrup Glostrup Albertslund Grenaa
Greve Grindsted GIF Gug
GVI GVI Kvinner HA85
Haarby/Flemloese Haderslev Haderslev U17
Hadsund Hammel GF Hammerum IF
Hasle Haslev FC HB
HB Koege Reserves HB Koege U17 HB Koege U19
HB Køge Hedensted Heimdal Kvinner
Heimdal Helsinge Fodbold Herfølge
Herfølge II Herfølge II Herlev
Herlev Kvinner Herlufsholm Kvinner Herlufsholm GF
Herning FC Kvinner Herning Fremad Herning KFUM
Herstedøster IC Herstedøster IC Kvinner HIK
Hillerød Kvinner Hillerød Hirtshals
Hjørring AIK Frem Hjørring Idrætsforening Hjørring IF
Hobro Hobro II Hobro Reserves
Holbæk Holbæk B&I Kvinner Holluf-Pile
Holmsland GU Holstebro Horsens fS
Horsens II Horsens SIK Kvinner Horslunde BK
Hover Kvinner Humble BK Humlebæk
Hundested IK Husum Hviding
Hviding Kvinner Hvidovre Hvidovre Kvinner
Hvidovre II Hvidovre U17 Hvidovre U19
Højslev Station IF Hørsholm-Usserød IF Frem Bjaeverskov
ÍF Føroyar IF Lyseng IF Sæby Skjold
Ikast Ikast U17 Ikast U19
Ishøj BK Jammerbugt Jerne IF Kvinner
Jyderup BK Jægersborg Kalundborg
Karlslunde IF Karlslunds IF U19 Kastrup
KB KFUM KFUM Kvinner
KFUM.s BK Odense Kvinner Kildemosens BK Kvinner Kjellerup
Kjellerup II Koldby/Hørdum Kolding Boldklub
Kolding Boldklub Kvinner Kolding FC Kolding IF
Kolding IF Kvinner Kolding SC Korup
Krarup/Espe SG & I KRFK KSC Harte
Kvik Kværndrup BK Køge
Køge Kvinner Køge II Langeskov IF
Ledøje-Smørum Fodbold Lejre Lemming IF
Lemvig Lemvig Kvinner Lindholm
Liria FK Listrup UIF Lunde Kvinner
Lundtoft IF Lundtofte Lyngby
Lyngby Kvinner Lyngby II Lyngby Reserves
Lyngby U17 Lyngby U19 Lystrup IF
Løgstør IF M/V-05, Holbaek Kvinner Maribo
Marienlyst Marienlyst II Marslev G & IF
Marstal Marstal IF Kvinner Mejrup GU
Mejrup GU Kvinner MG & BK Middelfart G og BK Kvinner
Middelfart GB Midtjylland Morud IF
Munkholm Kvinner Måløv Møldrup/Tostrup
Nakskov Nakskov Kvinner NB Bornholm
Nibe Nivå-Kokkedal Noerre Aaby Idraetsklub
Nordsjælland Nordvest FC Nordvestmors BK
Nors BK NUBI Nyborg G & IF
Nykøbing FC Nykøbing FC Kvinner Nykøbing Mors IF
Næsbjerg RUI Næsby Næsby Kvinner
Næsby 2 Næstved Næstved II
Næstved U19 Nørre Snede GF Nørrebro United
Nørresundby OB OB Kvinner
OB II OB II Kvinner OB Reserves
OB U17 OB U19 Odder
OKS Olympia 1921 Otterup B&I
Oure FA Oure-Skolerne Outrup
Overlund GF Prespa Raklev
Raklev Kvinner Randers Randers FC Reserves
Randers Freja Randers Freja Kvinner Randers Freja U17
Randers Freja U19 RIK/Knudsker Ringe BK
Ringkøbing Ringsted Ringsted Dame FK Kvinner
Rishøj RKG Rosenhøj BK
Roskilde Roskilde KFUM Roskilde Pigefodbold Kvinner
Ry SK Kvinner Rødding Rødovre
Rødovre Kvinner Rønne fB S.f.B.
Saedding/G IF Sanderum SC Egedal
SC Egedal Kvinner Seest Boldklub Kvinner SGI
Silkeborg Silkeborg II Silkeborg KFUM
Silkeborg KFUM Kvinner Silkeborg Reserves Silkeborg U17
Silkeborg U19 Sjørring Skagen
Skalbjerg/Vissenbjerg Skive Skive Kvinner
Skive II Skjern GF Skjold
Skjold Kvinner Skjold Birkerød Skjold Birkerød Kvinner
Skjold II Skjold II Kvinner Skovbakken
Skovbakken Kvinner Skovbakken II Kvinner Skovlunde
Skovlunde Kvinner Skovlunde IF II Kvinner Skovshoved
Skårup Kvinner Skælskør Skærbæk Boldklub
Slagelse Solrød Sorø Freja
Sorø/Ringsted Kvinner Spangsbjerg IF U19 Spjald IF
Starup Stenløse Stensballe
Stensballe IK Kvinner Stige Stjernen
Struer Struer B Støvring IF
SUB Sønderborg Sundby Kvinner Sundby
Sunred Beach Svebølle Svendborg
Svendborg II Svogerslev BK Sydalliancen
Sædding-Guldager Sødersø BK Kvinner Søhus
Søllerød-Vedbæk Sønderborg Fremad Sønderborg Fremad Kvinner
Sønderjyl. II SønderjyskE SønderjyskE Kvinner
SønderjyskE Reserves SønderjyskE U19 Søndermarkens IK Kvinner
Søndersø BK Taastrup Taastrup FC Kvinner
Tarm IF Tarup Paarup Team Als Kvinner
Team Sydfyn Kvinner Team Viborg Kvinner TEAM Årslev Kvinner
Thisted Thisted Kvinner Thurø BK
Tim GF Tjæreborg Tjørring
Tommerup Toreby-Grænge Trundholm FC
TST/Sabro Kvinner Tuse IF Tved
Tved Kvinner Tårnby Tårs/Ugilt
Tårup Tåsinge Ubberud
Ubberud Kvinner Valby BK Vallensbæk IF Kvinner
Vallensbæk IF Vanløse Varde Kvinner
Varde IF Vatanspor VB 1968
Vedbæk Vejen Vejen U19
Vejgaard Vejlby Kvinner Vejlby
Vejlby IK Kvinner Vejle Vejle Kvinner
Vejle Boldklub Reserves Vejle FC Kvinner Vejle II
Vejle II Kvinner Vejle U17 Vejle U19
Vejleåparkens BK Vendsyssel FF Vestegnens Kvinner
Vestsjælland Viborg Viborg (A)
Viborg II Viborg Reserves Viborg Sdrm. IK
Viby Viktoria Vildbjerg
Vildbjerg Kvinner Vinding Virum-Sorgenfri
Vivild VLI VLI Kvinner
Vojens BI Vordingborg Vordingborg IF Kvinner
Vorup Vorup Kvinner VRI
Værebro BK Værløse Årslev BK Kvinner
Ø.B. Ølstykke FC Kvinner Ørslev GIF
Øster Ulslev Kvinner Øster Ulslev B. Østerbro
Østerbro IF Kvinner

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Ansvarlig redaktør: Pål Bjerketvedt.