NTB
 
Danmark
List lag - List turneringer - Velg land
AaB AaB Reserves AaB U17
AaB U19 Aabenraa Aabybro IF Kvinner
Aabyhøj Aalborg Kvinner Aalborg Chang
Aalborg Freja Aalborg Freja Kvinner Aalborg II
Aalborg KFUM Aarhus 1900 Kvinner Aarhus 1900
Aarhus Fremad Aarhus Fremad Kvinner Aarhus Fremad II
Aarhus II Aarhus Posten Kvinner Aars FC
Aarslev Boldklub Aarup AB
AB 70 AB II AB Reserves
AB Tårnby Kvinner AB Tårnby AB U17
AB U19 AC 2670 Greve Kvinner AC Horsens
AC Horsens Reserves AC Horsens U17 AGF
AGF AGF Reserves AGF U17
AGF U19 AIK 65 Strøby AIK Frederiksholm
Albertslund Allerød Allerød FK Kvinner
Allesø GF Amager FF Kvinner Amager United Kvinner
Amager United ASA Aarhus ASA, Aarhus Kvinner
Asnæs BK Assens Aulum IF
Avarta Avedøre B 1903
B 1908 B 1908 II B 1909
B 1909 Kvinner B 1913 B 1913 II
B 1913 U19 B 1921 B 1921 Kvinner
B 1921 II Kvinner B 1960 B 1973 Herlev
B 67 Kvinner B 73 Slagelse Kvinner B 93 II
B 93 U17 B 93 U19 B 93 U20
B.93/HIK/Ryparken Kvinner B1913 Kvinner B52/AFC Kvinner
B73 Slagelse B77 Rødovre B93 København
Bagsværd Bagsværd Kvinner Ballerup IF
Ballerup Skovlunde Ballerup Skovlunde Kvinner Billund IF
Birkelse IF Bjerringbro IF BK Friheden
BK Hellas BK. Union Blovstrød
BMI BMI Kvinner BMS Kvinner
Bolbro G & IF Boldklubben Chang Boldklubben Chang Kvinner
Borbjerg GU Bording IF Kvinner Borup/Solrød Kvinner
Bov IF BPI Brabrand
Brabrand II Braedstrup IF Bramming
Bramming B Brande Brede IF Kvinner
Bruunshåb/Tapdrup Brøndby Brøndby Kvinner
Brøndby II Brøndby II Kvinner Brøndby Reserves
Brøndby U17 Brøndby U19 Brønderslev IF
Brønderslev IF Kvinner Brønshøj Brønshøj Kvinner
Brønshøj II Båring GF Christiansbjerg
Christiansbjerg Kvinner CSC Dalum
Dalum II Damsø Kvinner Darum IF
DGL 2000, Aarhus Dragør Dronningborg BK
Dronninglund IF DSIO Døllefjelde-Musse
Egebjerg Fodbold Egen UI Egtved Kvinner
Esbjerg Esbjerg Kvinner Esbjerg IF 92
Esbjerg II Esbjerg Reserves Esbjerg U17
Esbjerg U19 FA 2000 Farum
Farum BK Kvinner Faxe BK FC Amager
FC Bornholm/Viking FC Broby FC Campus
FC Djursland FC Egedal FC Fyn
FC Græsrødderne FC Horsens FC Ikast Kvinner
FC København FC København Kvinner FC København Junior
FC København Reserves FC København U17 FC København U19
FC Midtjylland Reserves FC Midtjylland U17 FC Midtjylland U19
FC Mors Kvinner FC Nordsjælland Reserves FC Nordsjælland U17
FC Nordsjælland U19 FC Odsherred FC Randoms
FC Skanderborg FC Solsiden FC Sydvest 05
FC Sønderborg FC Udfordringen FC Vestsjælland Reserves
Feldborg/Haderup IF Kvinner Femhøj IF Femina Kvinner
Fjordager FK Sydsjælland FK Viborg U17
FK Viborg U19 Fløng/Hedehusene Fortuna Hjørring Kvinner
Fortuna Hjørring II Kvinner Fortuna Svendborg Kvinner Fraugde G & IF
Fredensborg Fredericia Fredericia fF
Fredericia KFUM Fredericia KFUM Kvinner Fredericia Reserves
Frederiksberg Frederiksberg Kvinner Frederikshavn
Frederikshavn fI Kvinner Frederikssund IK Frederiksværk Kvinner
Frederiksværk Freja Sydsjælland Kvinner Frem
Frem Kvinner Frem II Frem Sakskøbing
Frem U17 Frem U19 Fremad Amager
Fremad Valby FS Midtthy Fuglebakken KFUM Aarhus
Funder GF Gilleleje Gladsaxe Hero
Glamsbjerg Glostrup Glostrup Albertslund
Grenaa Greve Grindsted GIF
Gug GVI GVI Kvinner
HA85 Haderslev Haderslev U17
Hadsund Hammel GF Hammerum IF
Hasle Haslev FC HB
HB Koege Reserves HB Koege U17 HB Koege U19
HB Køge Hedensted Heimdal Kvinner
Heimdal Helsinge Fodbold Helsingør
Herfølge Herfølge II Herfølge II
Herlev Herlev Kvinner Herlufsholm Kvinner
Herlufsholm GF Herning FC Kvinner Herning Fremad
Herning KFUM Herstedøster IC Herstedøster IC Kvinner
HIK Hillerød Kvinner Hillerød
Hirtshals Hjørring AIK Frem Hjørring Idrætsforening
Hobro Hobro II Hobro Reserves
Holbæk Holbæk B&I Kvinner Holluf-Pile
Holmsland GU Holstebro Horsens fS
Horsens II Horsens SIK Kvinner Horslunde BK
Hover Kvinner Humble BK Humlebæk
Hundested IK Husum Hviding
Hviding Kvinner Hvidovre Hvidovre Kvinner
Hvidovre II Hvidovre U17 Hvidovre U19
Hårby/Flemløse Højslev Station IF Hørsholm-Usserød
IF Frem Bjaeverskov ÍF Føroyar ÍF Føroyar Kvinner
IF Lyseng IF Lyseng Kvinner IF Sæby Skjold
Ikast Ikast U17 Ikast U19
Ishøj BK JAI Aarhus Kvinner Jammerbugt
Jerne IF Kvinner Jyderup BK Jægersborg
Kalundborg Karlslunde IF Karlslunds IF U19
Kastrup KB KFUM
KFUM Kvinner KFUM.s BK Odense Kvinner Kildemosens BK Kvinner
Kjellerup Kjellerup II Koldby/Hørdum
Kolding Boldklub Kolding Boldklub Kvinner Kolding FC
Kolding IF Kolding IF Kvinner Kolding SC
Korup Krarup/Espe SG & I KRFK
KSC Harte Kvik Kværndrup BK
Køge Køge Kvinner Køge II
Langeskov IF Ledøje-Smørum Fodbold Lejre
Lemming IF Lemvig Lemvig Kvinner
Lindholm Liria FK Listrup UIF
Lunde Kvinner Lundtoft IF Lundtofte
Lyngby Lyngby Kvinner Lyngby II
Lyngby Reserves Lyngby U17 Lyngby U19
Lystrup IF Løgstør IF M/V-05, Holbaek Kvinner
Maribo Marienlyst Marienlyst II
Marslev G & IF Marstal Marstal IF Kvinner
Mejrup GU Mejrup GU Kvinner MG & BK
Middelfart G og BK Kvinner Middelfart GB Midtjylland
Morud IF Munkholm Kvinner Måløv
Møldrup/Tostrup Nakskov Nakskov Kvinner
NB Bornholm Nibe Nivå-Kokkedal
Nordsjælland Nordvestmors BK Nors BK
NUBI Nyborg G & IF Nykøbing
Nykøbing FC Kvinner Nykøbing Mors IF Næsbjerg RUI
Næsby Næsby Kvinner Næsby 2
Næstved Næstved II Næstved U19
Nørre Aaby Idrætsklub Nørre Snede GF Nørrebro United
Nørresundby OB OB II
OB Reserves OB U17 OB U19
Odder Odense Q Kvinner OKS
Olympia 1921 Otterup B&I Oure FA
Oure-Skolerne Outrup Overlund GF
Prespa Raklev Raklev Kvinner
Randers Randers FC Reserves Randers Freja
Randers Freja Kvinner Randers Freja U17 Randers Freja U19
Randers/Broendby IF Ribe Kvinner RIK/Knudsker
Ringe BK Ringkøbing Ringsted
Ringsted Dame FK Kvinner Rishøj RKG
Rosenhøj BK Roskilde Roskilde KFUM
Roskilde Pigefodbold Kvinner Ry SK Kvinner Rødding
Rødovre Rødovre Kvinner Rønne fB
S.f.B. Sanderum SC Egedal
SC Egedal Kvinner Seest Boldklub Kvinner SGI
Silkeborg Silkeborg II Silkeborg KFUM
Silkeborg KFUM Kvinner Silkeborg Reserves Silkeborg U17
Silkeborg U19 Sjørring Skagen
Skalbjerg/Vissenbjerg Skive Skive Kvinner
Skive II Skjern GF Skjold
Skjold Kvinner Skjold Birkerød Skjold Birkerød Kvinner
Skjold II Skjold II Kvinner Skovbakken
Skovbakken Kvinner Skovbakken II Kvinner Skovlunde
Skovlunde Kvinner Skovlunde IF II Kvinner Skovshoved
Skårup Kvinner Skælskør Skærbæk Boldklub
Slagelse Solrød Sorø Freja
Sorø/Ringsted Kvinner Spangsbjerg IF U19 Spjald IF
Starup Stenhus IK Kvinner Stenløse
Stensballe Stensballe IK Kvinner Stige
Stjernen Struer Struer B
Støvring IF SUB Sønderborg Sundby Kvinner
Sundby Sunred Beach Svebølle
Svendborg Svendborg II Svogerslev BK
Sydalliancen Sødersø BK Kvinner Søhus
Søllerød-Vedbæk Sønderborg Fremad Sønderborg Fremad Kvinner
Sønderjyl. II SønderjyskE SønderjyskE Kvinner
SønderjyskE Reserves SønderjyskE U19 Søndermarkens IK Kvinner
Søndersø BK Taastrup Taastrup FC Kvinner
Tarm IF Tarup Paarup Team Als Kvinner
Team Sydfyn Kvinner Team Viborg Kvinner TEAM Årslev Kvinner
Thisted Thisted Kvinner Thurø BK
Tim GF Tjæreborg Tjørring
Tommerup Toreby-Grænge Trundholm FC
TST/Sabro Kvinner Tuse IF Tved
Tved Kvinner Tårnby Tårs/Ugilt
Tårup Tåsinge Ubberud
Ubberud Kvinner Valby BK Vallensbæk IF Kvinner
Vallensbæk IF Vanløse Varde Kvinner
Varde IF Vatanspor VB 1968
Vedbæk Vejen Vejen U19
Vejgaard Vejlby Kvinner Vejlby
Vejle Vejle Kvinner Vejle Boldklub Reserves
Vejle FC Kvinner Vejle II Vejle II Kvinner
Vejle U17 Vejle U19 Vejleåparkens BK
Vendsyssel FF Vestegnens Kvinner Vestsjælland
Viborg Viborg (A) Viborg II
Viborg Reserves Viborg Sdrm. IK Viby
Viktoria Vildbjerg Vildbjerg Kvinner
Vinding Vinding SF Kvinner Virum-Sorgenfri
Vivild VLI VLI Kvinner
Vojens BI Vordingborg Vordingborg IF Kvinner
Vorup Vorup Kvinner VRI
VSK Aarhus VSK Aarhus Kvinner VSK Aarhus II
Værebro BK Værløse Årslev BK Kvinner
Ø.B. Ølstykke FC Kvinner Ørslev GIF
Øster Ulslev Kvinner Øster Ulslev B. Østerbro
Østerbro IF Kvinner

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad