NTB
 
Valg
Gule kort (Røde kort)
Nr Spiller Gule kort Kamper Snitt Lag
  Tot H B Tot H B Tot H B
1 Simen Fonn Alsaker 2 2 0 2 2 0 1.00 1.00 0.00 Gneist
1 Kevin Bråthen 2 1 1 2 1 1 1.00 1.00 1.00 Eik Tønsberg
1 Branko Darmanovic 2 1 1 2 1 1 1.00 1.00 1.00 Bjørnevatn
1 Erling Farstad Fredriksen 2 0 2 2 0 2 1.00 0.00 1.00 Sunndal
1 Dag Grinvoll 2 1 1 2 1 1 1.00 1.00 1.00 Husøy/Foynland
1 Thomas Holmen 2 1 1 2 1 1 1.00 1.00 1.00 Eide/Omegn
1 Eirik Indredavik 2 1 1 2 1 1 1.00 1.00 1.00 Lura IL
1 Rodgers Kalyango 2 2 0 2 2 0 1.00 1.00 0.00 Mosjøen
1 Thomas Kvalvågnes 2 1 1 2 1 1 1.00 1.00 1.00 Eik Tønsberg
1 Sindre Leirbekk 2 1 1 2 1 1 1.00 1.00 1.00 Namsos
1 Iver Flåthe Lindseth 2 1 1 2 1 1 1.00 1.00 1.00 Rollon
1 Eirik Flesjå Olsen 2 1 1 2 1 1 1.00 1.00 1.00 Årvoll
1 Joao Pereira 2 0 2 2 0 2 1.00 0.00 1.00 Øystese
1 Jan Einar Ruud 2 1 1 2 1 1 1.00 1.00 1.00 Rakkestad
1 Eirik Andreas Ledesma Strøm 2 1 1 2 1 1 1.00 1.00 1.00 Halsen
1 Petter Tajet 2 1 1 2 1 1 1.00 1.00 1.00 Storhamar
1 Bjørn Magnus Therkelsen 2 1 1 2 1 1 1.00 1.00 1.00 Hei
1 Ole Fredrik Fjeldet Westheim 2 1 1 2 1 1 1.00 1.00 1.00 Kløfta
19 Andreas Aanesrud 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Lommedalen
19 Håkon Aarvaag 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 KIL/Hemne
19 Jens Aase 1 0 1 2 0 2 0.50 0.00 0.50 Øystese
19 Jørgen Aaserud 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Raumnes & Årnes
19 Sivert Lundsten Aaseth 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Moelven
19 Mohamed Abdullahi 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Gjøvik-Lyn
19 Julius Olumide Adaramola 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Råde
19 Daniel Aga 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Stålkameratene
19 Jonathan Salamanca Agudelo 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Staal
19 Reman Hawkar Ahmed 1 1 0 2 2 0 0.50 0.50 0.00 Solberg
19 Kasim Al 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Åssiden
19 Abdul Rahman Al-Masoudi 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Faaberg Fotball
19 Finn Alvestad 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Emblem
19 Isak Helstad Amundsen 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Brønnøysund
19 Halvor Andersen 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Borgar
19 Steffen Henry Andersen 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Hei
19 Brage Andreassen 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Kirkenes
19 Sebastian Andreassen 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Skånland
19 Aleksander Braun Andresen 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Sprint-Jeløy
19 Marius Andresen 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Skedsmo
19 Eirik Emil Andresen 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 NTNUI
19 Kenneth Antonsen 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Kirkenes
19 Tor Ove Anuglen 1 1 0 2 2 0 0.50 0.50 0.00 Trott
19 Mohammed Aouragh 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Rilindja
19 Marius Arnesen 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Manglerud Star
19 Bjørn-Are Rosanoff Aronsen 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Kirkenes
19 Ørjan Aronsen Ellingsen 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Vardeneset
19 Abdullah Ashraf 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Rakkestad
19 Adam Dahl Assad 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Hinna FK
19 Thomas Aune 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Tydal
19 Robin Auran 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Vuku
19 Joakim Auran 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Vuku
19 Håkon Aure Tangen 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Rollon
19 Aleksandr Babachin 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Bjørnevatn
19 Xhanin Bajramaj 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Rilindja
19 Petter Tallerud Bakkelund 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Kolbu/KK
19 Niklas Bakksjø 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Mo
19 Lazkin Barakat 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Selbak
19 Helo Salih Baram 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Redalen
19 Sivert Viken Beinset 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Trygg/Lade
19 Hichem Bekkaoui 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Vestfossen
19 Thomas Husebø Bekken 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Hundvåg
19 Lars Alok Benjaminsen 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Leknes
19 Martin Kristoffer Berdal 1 1 0 2 2 0 0.50 0.50 0.00 Tillerbyen
19 Jonas Bergane 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Hallingdal
19 Roald Berge 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Skjold
19 Ole Petter Berget 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Gran
19 Emmanuel Bergstrøm 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Ullern
19 Kim Berntzen 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Vestfossen
19 Birk Stian Bjerkrheim 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Hallingdal
19 Mathias Bjørgve 1 1 0 2 2 0 0.50 0.50 0.00 Hammerfest
19 Viktor Bjørkås 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Express
19 Joachim Boxill Knutsen 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Riska
19 Jon Sunde Braaten 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Follebu
19 Sander Aune Braathe 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Sprint-Jeløy
19 Patrik Braathen 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Skarp
19 Vegard Brattset 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Trott
19 David Bregård 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Frøyland
19 Sebastian Brudvik 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Tertnes
19 Fredrik Bruseth 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Eide/Omegn
19 Tomas Bruzas 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Vuku
19 Vegar Brøske 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Surnadal
19 Justinas Busmic 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Volda
19 Morten Bådsvik 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Skjold
19 Stian Børven 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Ullern
19 Thomas Christopher Candasamy 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Søgne
19 Reda Chikh 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Holmlia
19 Adrian Chomiuk 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Flint
19 Christ Yvan Oulahi Dahl 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Trygg/Lade
19 Elias Stenseth Dahlberg 1 1 0 2 2 0 0.50 0.50 0.00 Spjelkavik
19 Geir Dahle Høyland 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Frøyland
19 Martin Dammen 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Svelvik
19 Eivind Haugen Damstuen 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Kløfta
19 Jonas Hjartholm Denk 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Stryn
19 Jonathan Storvik Dixon 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Holmen
19 Sindre John Salte Beer Dunseth 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Vardeneset
19 Sindre André Duurhuus 1 1 0 2 2 0 0.50 0.50 0.00 Hammerfest
19 Tov Magne Dyste 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Kolbu/KK
19 Bjørn Erik Dørre 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Solberg
19 Ola Edholm 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Lyngen/Karnes
19 David Eie 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Staal
19 Jeremie Elepo 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Urædd
19 Christian Randa Ellefsen 1 0 1 2 0 2 0.50 0.00 0.50 Harstad
19 Lars Elvevold 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Krokelvdalen
19 Patrick Elvevold 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Innstranden
19 Karsten Enger 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Løten
19 Martin André Elverum Engvik 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Strindheim
19 Jefferson Alejandro Erazo Ormaza 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Urædd
19 Kristian Eriksen 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Express
19 Knut Eriksen Eide 1 0 1 2 0 2 0.50 0.00 0.50 Øystese
19 Vemund Eskevik 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Åssiden
19 Olav Johannes Møllerplass Fagelund Gjersøe 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Husøy/Foynland
19 Joakim Haugen Finsås 1 1 0 2 2 0 0.50 0.50 0.00 Mosjøen
19 Robin Flatin 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Tollnes
19 Eirik Flatjord 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Førde
19 Marcus Forsstrøm 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Tistedalen
19 Erik Raknes Forthun 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Sandviken
19 Alexander Fosse 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Holmen
19 Kristian Dahl Fossum 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Namsos
19 Jonas Fundingsrud 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Fløya
19 Victoire Balole Gamwanya 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Heimdal
19 Mathias Garlid 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Stryn
19 Einar Gjeraker 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Bjarg
19 Alexander Gløsen 1 1 0 2 2 0 0.50 0.50 0.00 Mosjøen
19 Marcos Gondra Krug 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Gjøvik-Lyn
19 Jonas Grahn 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Aurskog-Høland
19 Patrick Andre Enoksen Gran 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Grei
19 Markus Løkke Granaas 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Skjervøy
19 Simen Granseth 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Faaberg Fotball
19 Jørgen Gravdehaug 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Tomrefjord
19 Fredrik Grevskott 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Nordstrand
19 Victor Møgster Grindheim 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Austevoll
19 Anders Grindheim Njøs 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Stord
19 Christian André Simonsen Grindvold 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Sverresborg
19 Markus Aaser Grønli 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Drøbak-Frogn
19 Mats Grønnern 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Rakkestad
19 Rune Guldseth 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Charlottenlund
19 Mustaf Muse Gulled 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Salangen
19 Ole Marius Gundersen 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Vigør
19 Fredrik Blokhus Gundersen 1 1 0 2 2 0 0.50 0.50 0.00 Trott
19 Lars-Jøran Gusjås 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Fauske/Sprint
19 Lars Gustad 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Sverresborg
19 John Jørgen Gridseth Hafstad 1 0 1 2 0 2 0.50 0.00 0.50 Sunndal
19 Magnus Sørum Hagen 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Storhamar
19 Adrian Hagen Henden 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Eid
19 Espen Dischler Hahn 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Solberg
19 Christopher Hall 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Holmen
19 Erik Halvorsen 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Sprint-Jeløy
19 Ole Martin Lyngstad Halås 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Eide/Omegn
19 Sondre Hamnøy 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Emblem
19 Espen Hansen 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Åssiden
19 Mads Elvethun Hansen 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Raumnes & Årnes
19 Jonas Heli Hansen 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Tistedalen
19 Martin Mentzen Hansen 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Lofoten
19 Stig-Roar Hansen Rognli 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Lyngen/Karnes
19 Vidar Harestad 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Staal
19 Erik Harstad 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Redalen
19 Sebastian Harvey 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Storhamar
19 Stig Haug 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Storhamar
19 Arve Ekroll Hauknes 1 0 1 2 0 2 0.50 0.00 0.50 Mo
19 Stian Heivand 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Fortuna Oslo
19 Tobias Bjørnstad Hellesvik 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 NTNUI
19 Sondre Hellevik 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Lura IL
19 Preben Løvdahl Hellvik 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Frøyland
19 Marius Henriksen 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Eid
19 Morten Bjørnson Hermansen 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Faaberg Fotball
19 Simen Kristoffer Hoel 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Strindheim
19 Øyvind Hofsrud 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Raumnes & Årnes
19 Sondre Hole 1 1 0 2 2 0 0.50 0.50 0.00 Spjelkavik
19 Christian Krogh Holko 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Årvoll
19 Rune Nytrø Holmen 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Kvik
19 Ruben Holsæter 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Førde
19 Marius Nybakk Holt 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Løten
19 Ørjan Hopen 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Funnefoss/Vormsund
19 Jesper Horsinek 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Eik Tønsberg
19 Magnus Pettersen Hovde 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Kløfta
19 Stig Roar Hovland 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Vik
19 Erik Hustad 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Skånland
19 Per Thomas Alstadvold Hustøft 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Charlottenlund
19 Sindre Hyldbakk Kvande 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Surnadal
19 Oskar Hynne 1 1 0 2 2 0 0.50 0.50 0.00 Verdal
19 Ole Marius Håbestad 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Express
19 Knut Ola Hamnes Høvik 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Surnadal
19 Vebjørn Høynes 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Eid
19 Lasse Lillelund Innleggen 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Hei
19 Kristoffer Iversen 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Førde
19 Espen Ladegård Jakobsen 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Kristiansund FK
19 Erik Aspdahl Johannessen 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Follebu
19 Finn Magnus Johannessen 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Charlottenlund
19 Knut Simen Johannessen 1 0 1 1 1 0 1.00 0.00 0.00 Råde
19 Alexander Øyangen Johansen 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Træff
19 Kevin Roos Johansen 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Råde
19 Jens Grønneberg Johansen 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Østsiden
19 Espen Johnsen 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Kvik
19 Rune Bolkan Johnsen 1 1 0 2 2 0 0.50 0.50 0.00 Verdal
19 Joakim Haga Johnstad 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Loddefjord
19 Nathaniel Jones 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Borgen (Østfold)
19 Tord Joten Dagsloth 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Namsos
19 Marius Jøranlid 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Solberg
19 Besian Kadriu 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Rilindja
19 Fredrik Karlsen 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Vigør
19 Issa Karouni 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Råde
19 Trym Namløs Kastodden 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Husøy/Foynland
19 Edvard Khachatrjan 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Træff
19 Olav Fåsetbru Kildal 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Lokomotiv Oslo
19 Peter Kjellby 1 1 0 2 2 0 0.50 0.50 0.00 Mandalskameratene
19 Bjønne Kleiven 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Faaberg Fotball
19 Knut Kleppo Vangen 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Tynset
19 Vegard Knudsen 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Hauerseter
19 Vehid Kocani 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Gneist
19 Lars Johan Kollshaugen 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Gjøvik-Lyn
19 Ove Kolstad 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Vuku
19 Fredrik Kosberg 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Strindheim
19 Arne Amar Kotlica 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Træff
19 Ilijaz Krantic 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Ålgård
19 Arber Krasniqi 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Skedsmo
19 Trond Kristiansen 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Husøy/Foynland
19 Petter Kristiansen 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Nordstrand
19 Dag Even Kristiansen 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Charlottenlund
19 Tor-Inge Kristiansen 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Krokelvdalen
19 Sondre Kroglund 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Tynset
19 Daniel Skjølberg Krogstad 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 KIL/Hemne
19 Kim Andre Krogsæter 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Tomrefjord
19 Andreas Krokbø 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Strindheim
19 Adrian Krysian 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Flint
19 Kenneth Kainulainen Kurthi 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Bjørnevatn
19 Terje Kvam Øvstetun 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Årdal
19 Stian Johan Laastad 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Grand Bodø
19 Lauri Samuli Laitila 1 0 1 2 0 2 0.50 0.00 0.50 Harstad
19 Tommie Langedal Pettersen 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Lyngbø
19 Jan Åge Langeset 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Stryn
19 Albion Latifi 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Råde
19 Kristian Lefdal 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Eid
19 Benjamin Leine 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Bergsøy
19 Jørn Ligård 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Tynset
19 John Hallgeir Skogheim Lillestu 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Engerdal
19 Edvard Helmersen Lind 1 0 1 2 0 2 0.50 0.00 0.50 Lofoten
19 Espen Lindøe 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Ullern
19 Tommy Litsheim 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Odda
19 Preben Gunnufsen Liverød 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Runar
19 Alexander Lundberg 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Hei
19 Gisle Are Lura 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Lura IL
19 Henrik Luthe 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Herkules
19 Nicholas Lowry Watters Lyngmo 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Charlottenlund
19 Stig Lyse 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Midtbygden
19 Erlend Løkken 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Orkla
19 Vetle Ormset Løkken 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Averøykameratene
19 Lars Prestnes Løkling 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Vardeneset
19 Christian Løvås 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Ottestad
19 Pål Madsen Gundegjerde 1 1 0 2 2 0 0.50 0.50 0.00 Trott
19 Christian Enghaug Magnussen 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Råde
19 Suhayb Samatar Mahdi 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Brønnøysund
19 Wilondja Mayembe 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Express
19 Elias McKellar 1 1 0 2 2 0 0.50 0.50 0.00 Verdal
19 Erland Meldal 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Strindheim
19 David Melkvik 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Kvik
19 Øyvind Mellum 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Løten
19 Jonas Enge Melvik 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Fauske/Sprint
19 Nichlas Johansen Midtsand 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Trygg/Lade
19 Marius Mikkelsen 1 0 1 2 0 2 0.50 0.00 0.50 Os
19 Predrag Milakovic 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Harstad
19 Vegard Moen 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Grand Bodø
19 Peter Bernard Moen 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Selbak
19 Asadullah Mohammedi 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Leknes
19 Gustav Mohus 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 NTNUI
19 Prince Monga 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Vestfossen
19 Christian Mork 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Frigg
19 Vegar Strand Mortensen 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Salangen
19 Vetle Myhre 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Riska
19 Håvard Gramm Myhre 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Kolbu/KK
19 Mads Myhrstad 1 1 0 0.00 0.00 0.00 Donn
19 Fritjof Myrvold Myrvold Andberg 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Lillehammer
19 Mihkku Måsø 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Gjelleråsen
19 Mikal Mæle 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Hinna FK
19 Denis Nadarevic 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Eiger
19 Magnus Nerheim 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Vestnes Varfjell
19 Raymond Nesse 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Gneist
19 Eirik Nielsen Hornnes 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Tertnes
19 Thomas Nilsen 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Odda
19 Isak S Nilsen 1 0 1 1 1 0 1.00 0.00 0.00 Halsen
19 Helge Nordal 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Kopervik
19 Mario Andres Nordly 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Innstranden
19 Hans Kristian Nordvoll 1 1 0 2 2 0 0.50 0.50 0.00 Verdal
19 Thomas Normann 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Gjelleråsen
19 Gift Oscar Ntambwe 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Trygg/Lade
19 Espen Nygaard 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Lura IL
19 Tommy Nygård 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Engerdal
19 Andreas Nymark 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Sund SK
19 Philippe Nziza 1 0 1 0.00 0.00 0.00 Ready
19 Magnus Næristorp 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Rakkestad
19 Fredrik Danielsen Næss 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Hei
19 Mats Olavesen 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Østsiden
19 Vetle Engstad Olsen 1 0 1 2 0 2 0.50 0.00 0.50 Lofoten
19 Sebastian Raade Olsen 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Husøy/Foynland
19 Emil Hjelmseth Olsen 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Kvik
19 Markus Grannæs Olsen 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Runar
19 Even Omholt 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Ready
19 Viktor Bjerregaard Opheim 1 1 0 0.00 0.00 0.00 Eiger
19 Lasse Østnes Pedersen 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Skånland
19 Trygve Andreas Unstad Pedersen 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Norild
19 Justice Ace Amores Perez 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Rommen
19 Chris-Rune Pickard 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 SIF/Hessa
19 Henrik Nikolai Pleym 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Norild
19 Ade Pratt 1 0 1 2 0 2 0.50 0.00 0.50 Lofoten
19 Arlind Qazimi 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Borgar
19 Nikolai Lyngnes Ramsland 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Hundvåg
19 Dan Michael Randa 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Bjørnevatn
19 Bendik Hein Nøstdahl Rasmussen 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Melbo
19 Leo Mathias Rauan 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Halsen
19 Kristian Ravneng 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Borgen (Østfold)
19 Sondre Riise Sævareid 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Lyngbø
19 Julian Risvik Paulsen 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Funnefoss/Vormsund
19 Erlend Robertsen 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Melbo
19 Oskar Roti 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Førde
19 Håkon Mørtvedt Rugelbak 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Røros
19 Vebjørn Søndenå Rullestad 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Bjarg
19 Anders Rusthen 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Drammens BK
19 Johannes Istvan Rydså 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Verdal
19 Thomas Rydén 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Gjelleråsen
19 Steffen Sundklakk Rød 1 0 1 2 0 2 0.50 0.00 0.50 Lofoten
19 Henning Røe 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Tynset
19 Ole Martin Sagarino 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Hei
19 Wazgel Saleh 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Kløfta
19 Fredrik Salhus 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Brønnøysund
19 Marius Sandnes 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Krokelvdalen
19 Vegard Savland 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Førde
19 Eirik Schøning 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Volda
19 Orhun Aslan Selvi 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Vestfossen
19 Kristian Sether 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Rakkestad
19 Gentrit Shala 1 0 1 0.00 0.00 0.00 Tollnes
19 Daniel Rakim Jensen Simonsen 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Vigør
19 Tobias Sjøflot 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Sund SK
19 Thomas Sjøtun 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Nordkjosbotn
19 Johannes Kyvik Skard 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Stord
19 Aleksander Vincent Skatland 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Lyngen/Karnes
19 Even Skilbrigt 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Nordstrand
19 Stian Skjeggenes 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Aurskog-Høland
19 Gustav Skjennald Skau 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Drøbak-Frogn
19 Emil Øistad Skåksrud 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Selbak
19 Oscar Smaavik 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Sverresborg
19 Brynjar Snekvik 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 KIL/Hemne
19 Jørgen Solbakken 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Faaberg Fotball
19 Simen Nordgård Solberg 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Nordkjosbotn
19 Kristoffer Bjørløw Solberg 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Drøbak-Frogn
19 Atle Soma 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Riska
19 Espen Standal 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Lokomotiv Oslo
19 Amund Stavem 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Vestnes Varfjell
19 Ståle Stegavik 1 1 0 2 2 0 0.50 0.50 0.00 Tillerbyen
19 Trond Myhrsveen Steine 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Follebu
19 Jørgen Steinsholt 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Kolbotn
19 Preben Pettersen Storbugt 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Kristiansund FK
19 Mikkel Storeskar 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Hallingdal
19 Fredrik Tollnes Svane 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Runar
19 Mads Peder Sveen 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Lillehammer
19 Dennis Jonas Svellingen 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Loddefjord
19 Nuredin Syla 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Eik Tønsberg
19 Erlend Søberg 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Tomrefjord
19 Nicolai Sørdalen 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Eik Tønsberg
19 Tord Søreide Skogen 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Vestsiden-Askøy
19 Fredrik Sørli 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Årdal
19 Jan Kristian Sørli 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Kristiansund FK
19 Ole Gjendemsjø Talberg 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Lyngen/Karnes
19 Afrim Thaqi 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Skedsmo
19 Jonas Thygesen Hesvik 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Lyngbø
19 Arild Tjelle 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Odda
19 Lars Toft 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Lokomotiv Oslo
19 Ruben Kristian Tollefsen 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Melbo
19 Giedrius Tomkevicius 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Bjørnevatn
19 Ruben Slutås Toven 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Eide/Omegn
19 Mats Tronbøl 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Ås
19 Bjørnar Tuveng 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Redalen
19 Eirik Haugen Tveit 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Sandviken
19 Sondre Havsø Tveit 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Eiger
19 Sander Tørlen 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Emblem
19 Bjørnar Jakobsen Unhjem 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Heimdal
19 Mads Petter Utsi 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Nordlys
19 Morten Vadla 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Vardeneset
19 Janis Vaitkus 1 1 0 2 2 0 0.50 0.50 0.00 Hammerfest
19 Simen Varhaugvik 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Træff
19 Tomas Varpestuen 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Lillehammer
19 Shqiprim Veliji 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Holmen
19 Ola Vestreng 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Aurskog-Høland
19 Bendik Vestreng 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Aurskog-Høland
19 Uros Vucenovic 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Norild
19 Mats Vågan 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Drøbak-Frogn
19 Stian Westerheim 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Funnefoss/Vormsund
19 Anders Kyrkjebø Wickmann 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Norild
19 Sondre Wikstrøm 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Storhamar
19 Markus Winters 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Kolbotn
19 Brage Woie 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Midtbygden
19 Rune Wårviken 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Kongsberg
19 Dmytro Yampolskyy 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Ottestad
19 Eden Zormah 1 0 1 2 1 1 0.50 0.00 1.00 Brodd
19 Stian Århus 1 1 0 2 2 0 0.50 0.50 0.00 Gneist
19 Steffen Årseth Ljosheim 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Os
19 Josef Abinet Årvik 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Midtbygden
19 Ole Gunnar Øien 1 1 0 2 1 1 0.50 1.00 0.00 Melhus
19 Marcus Østvang 1 1 0 1 1 0 1.00 1.00 0.00 Engerdal
19 Marius Øvergård 1 0 1 1 0 1 1.00 0.00 1.00 Grei
398 Tor Blix 0 0 0 2 2 0 0.00 0.00 0.00 Austevoll
398 Bjørn-Egil Didriksen Botten 0 0 0 1 0 1 0.00 0.00 0.00 Eide/Omegn
398 Arnt Erik Aspås Brakstad 0 0 0 2 1 1 0.00 0.00 0.00 Eide/Omegn
398 Sivert Dæhlie 0 0 0 1 0 1 0.00 0.00 0.00 Lokomotiv Oslo
398 Mats Erik Haagensen 0 0 0 1 1 0 0.00 0.00 0.00 Tistedalen
398 Erlend Pedersen 0 0 0 1 1 0 0.00 0.00 0.00 Skjervøy
398 Kristoffer Pettersen 0 0 0 1 0 1 0.00 0.00 0.00 Bjørnevatn
398 Petter Jacobsen Severeide 0 0 0 2 1 1 0.00 0.00 0.00 Grei
398 Håkon Skjerven 0 0 0 1 0 1 0.00 0.00 0.00 Vik
398 Sondre Bøhler Skulbørstad 0 0 0 2 1 1 0.00 0.00 0.00 Selbak
398 Enrique Crespo Søvik 0 0 0 1 1 0 0.00 0.00 0.00 Bjarg
398 Erland Tangvik 0 0 0 2 2 0 0.00 0.00 0.00 Tillerbyen
398 Svein Ove Thomassen 0 0 0 1 0 1 0.00 0.00 0.00 Tverrelvdalen
398 Brage Fjellheim Wiik 0 0 0 2 1 1 0.00 0.00 0.00 Skjervøy
412 Sander Bakke Michelsen -1 -1 0 0.00 0.00 0.00 Donn
412 Magnus Johansen Pierce -1 -1 0 2 1 1 -0.50 -1.00 0.00 Drøbak-Frogn
414 M`Bandy Camara -2 -2 0 2 1 1 -1.00 -2.00 0.00 Drøbak-Frogn
Total: 411 201 210 603 317 286 0.68 0.63 0.73  

Tjenesten leveres av NTB.
Eventuelle feil og forslag til forbedringer kan sendes til nifs.
Produktsjef Terje Alstad